неділя, 20 травня 2018 р.

МійКлас - для учнів, батьків та вчителів

 Місяців 3 тому випадково натрапила в мережі на освітню онлайн платформу "МійКлас", яка мені відразу сподобалась тим, що тут вже є готові розроблені навчальні курси з математики для всіх класів за розділами Методичні вказівки, Теорія та Завдання.
Спробувала працювати на уроці - чудово, вся теорія під руками, і, головне, коротко і конкретно, менше як у підручнику, та ще й наочно проілюстровано. Дуже цікаво розв'язувати завдання, за які одразу система нараховує відповідно до їх складності кількість балів. В разі, якщо учень дав неправильну відповідь, бали не нараховуються, а натомісць відкривається аркуш з правильним розв'язком та поясненням. Учень має можливість переписати розв'язування в свій зошит та та осмислити його. Після чого йому пропонується виконати схоже завдання, за яке він має можливість набрати бали.
Зареєструвала учнів  і пішла робота. Діти на перервах з мобільних телефонів розв'язують завдання, змагаються, хто набере більшу кількість балів. Деякі приходять до вчителів на консультації з приводу розв'язання окремих задач. І це здорово!

За невеликий проміжок часу наша школа зайняла 25 місце в рейтингу всіх 698 українських шкіл, які працюють в цьому середовищі. 
Зараз ми оформлюємо підписку на наступний навчальний рік, завдяки якій учні матимуть ціле літо можливість надолужити прогаяне та добре підготуватися до наступного навчального року.
Учень, який отримав ліцензію, має доступ до курсів з усіх навчальних дисциплін, які на даний час розроблені. Система в даний час наповнюється і розробляється.


Кожний учень може підключити до системи своїх батьків, щоб вони могли порадіти за його успіхи.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...