пʼятниця, 2 грудня 2016 р.

Скільки коштує сертифікат міжнародного зразка "Innovative Educator Expert"

У серпні  цього року отримала надзвичайно приємну  і радісну новину про те, що  мене визнано інноваційним вчителем-експертом Microsoft на глобальному рівні.

Програма вчитель-експерт від компанії Microsoft впроваджується в Україні протягом чотирьох років із метою визнання на глобальному рівні досягнень педагогів, які ефективного використовують інформаційні технології.

Сьогодні в мережі Фейсбук отримала запитання:" Що Ви для цього робили? Скільки це коштує?" від своєї віртуальної колеги, сучасного інноваційного педагога з Києва, з якою у 2013 році разом навчалися у Дистанційній Академії педагогічних наук. Саме тут, прослухавши декілька вебінарів пані Олени Єльнік, я відчула професійний смак до ІКТ: створила цей блог і на запрошення мережі "Партнерство в навчанні" стала учасником IV форуму Microsoft "Вчитель-новатор". 
Відвідування цього заходу кардинально вплинуло на мою професійну діяльність: тут  знайшла багато реальних однодумців щодо зміни підходів до навчання у сучасній школі, побачила високий рівень інформаційної культури вчительської еліти України - людей творчих, енергійних і водночас доброзичливих. Головною рисою майкрософтівців є високий рівень комунікабельності, бажання навчати один одного, ділитися найновішим досвідом або створювати його.
Результати моєї співпраці з Microsoft від 2013 по сьогоднішній день вражають не лише моїх колег чи друзів, а й мене особисто:  часто отримую запрошення проводити тренінги та майстер-класи з використання сучасних ІКТ в районі та області, проводити навчальні заняття на курсах підвищення кваліфікації вчителів, виступити на обласних семінарах методистів та керівників шкіл, друкувати статті у фахових виданнях. Особливо приємно отримувати добрі відгуки і подяки від колег та відчувати себе маленькою рушійною силою сучасного інформаційного прогресу.
В 2014 році була спікером ІІ міжнародної конференції Intel "Нові горизонти ІКТ в освіті". Інколи організовую відкриті мінітренінги на своїх веб-ресурсах. 
Але, найважливіша моя місія - передати  знання та запалити іскорки допитливості в серцях доручених мені долею дітей - своїх учнів. Тому, маючи великий багаж знань і досвіду, організовую, а також приймаю разом зі своїми вихованцями участь у всеукраїнських міжшкільних  онлайн-проектах як от, наприклад, "Змінимо звички!", який приніс  диплом переможця XII конкурсу Microsoft "Вчитель-новатор" у 2016р.


Отже, яка ж ціна  професійного успіху, або скільки коштує сертифікат  Міжнародного зразка  "Innovative Educator Expert"?

Даю покрокову інструкцію:


1. Зареєструватися на сайті мережі "Партнерство в навчанні"  - реєстрація безкоштовна!😉
2. Уважно і грамотно заповнити свій профіль!🙋І на цьому етапі грошей не просять;)
3. Пройти безкоштовні курси на сайті і заробити бейджі 🙌
І буде Вам щастя!

7 коментарів:

 1. Світлано, Ви як завжди, неперевершені!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. спасибі, Ліно! Дуже приємно працювати з Вами в нашій мережевій "Школі SMART: Arduino & Raspberri Pi". Всім розказую, як філолог дає собі раду в такому непрстому технічному проекті. Який Ви молодець! А ще було радісно писати з Вами півночі разом спільну статтю. Отже, просто супер, що ми віртуально знайшли одна одну.

   Видалити
 2. Пані Світлано, ви пишете так легко і цікаво, що могли б бути журналістом! Багато чому вчилася і продовжую вчитися у Вас. І повністю з Вами згідна з приводу шастя. Отака активна позиція відганяє нудьгу, хвороби, неприємності на роботі. Життя стає різнобарвним і многогранним. Дякую!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вітаю, Олю! Пам'ятаю нашу реальну зустріч на одному із форумів Microsoft і тому особливо гріє душу цей коментар.Отже, співробітництво триває!

   Видалити
 3. Дякую. Хоча за комп'ютером провожу багато часу,але якось ще Microsoft не опанувала. Не знала з чого почати :)) Зараз зареєструвалася, буду починати проходти курс. :))
  Дякую ще раз :))

  ВідповістиВидалити
 4. А я взагалі у шоці від такої "злої" публікації Вашої колеги... Можливо, це просто заздрість...

  ВідповістиВидалити
 5. Доброго дня! Підкажіть будь-ласка як перекласти курси на нашу мову. Я пройшла перші 4, внизу відео був переклад. А як же решта?

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...