неділя, 1 грудня 2019 р.

STEM-проект "Благодійний аукціон"

У рамках ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯІ ГІДНОСТІ В УКРАЇНІ 11-класники Вишнівчицької опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів організували STEM-проект "Благодійний аукціон".
Ми хотіли заробити кошти для різдвяних подарунків воїнам ООС, які бережуть наш мир і спокій, жертвуючи своїм життям щоденно на сході нашої багатостраждальної України. І ми це зробили таким чином:
1. Дослідили питання про те, що таке аукціон і розробили власну стратегію і тактику його проведення.
2. Озвучили завдання проекту в анонсі свого заходу три тижні наперед до проведення.

Сделано на Padlet

Нам потрібен був час, щоб зібрати товари для торгів, виготовити свою шкільну валюту "Школярики", організувати роботу кредитної лінії нашого шкільного банку "Довіра". Саме завдяки їй ми заробили удвічі більше коштів, бо багато учнів брали кошти для купівлі товарів у кредит.
Учні 11 класу на уроках інформатики виготовили такі купюри школяриків:
На титульній стороні за допомогою графічного редактора Adobe Photoshop вставили зображення найбільш славетної людини, яка навчалася у нашій школі - Верхо́вного Архієпи́скопа  Йо́сифа Сліпиого.

На зворотній стороні шкільних купюр помістили світлини рідної школи:Вже під час самого аукціону, який вібувся 29.11.2019р., в нас працювала  кредитна лінія, яка позичала учням на 2 тижні шкільну валюту, за яку вони купували собі речі на аукціоні.


Захід був цікавим, емоційно насиченим і доволі результативним.Світлини можна побачити на сторінці нашої школи ФБ:


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...