четвер, 16 травня 2019 р.

Синдром "довгого хвоста" після EdCampSolone


11 травня мені поталанило бути експертом на події #EdCampSolone у Дніпропетровській області. Цього разу презентувала експертну сесію "Використання мобільних учнівських гаджетів для організації STEM-орієнтованого навчання".
#EdCampSolone 
Експертна паралель від Світлана Попель.,,Використання учнівських гаджетів для організації STEM-орієнтованого навчання,,
2. Досвід організації STEM- центру, а також етапи роботи над STEM- проектом по створенню фітокартини семикласниками,яку автоматично поливає робот Arduino( 1 місце у Конкурсі).
3. Досвід роботи у сервісі classtime. І все це за 45 хвилин.)))

Насамперед, хочу подякувати організаторам зустрічі Інні Пушко та Ірині Грековій за запрошення, а Олені Лимар та її колезі Альоні за зустріч на вокзалі та екскурсію по набережній Дніпра, Інні Шеремет за екскурсію по селищі Солоне.


Потім ми приїхали до Солонянської опорної  ЗОШ І-ІІІ ст., де опинилися в неймовірній Школі - чи то Мрії, чи Казки. Як приємно було дізнатись, що деякі вчителі Солонянської школи - то мої віртуальні друзі! Тут ми познайомились нарешті вживу!


Дуже радію, що моя сесія принесла добрі плоди: одна із моїх учениць вчителька біології із Кривого Рогу Інна Ісаєва опублікувала чудовий приклад використання сервісу, який опанувала саме на моєму тренінгу. Як приємно читати слова вдячності і радіти, що твоя праця комусь порібна і корисна!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=540687853129007&set=a.153696661828130&type=3&theater


Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...