понеділок, 20 серпня 2018 р.

"Мій клас" - дистанційне та змішане навчання на радість дітям та на допомогу вчителям

Якось зовсім випадково, шукаючи в інтернеті цікаві матеріали для чергового уроку, натрапила на сайт дистанційної освіти для шкіл України "Мій клас". Маючи вже немалий досвід роботи з різними сервісами, я відразу зрозуміла, що тут мені буде дуже комфортно працювати зі своїми учнями. На сайті розміщено практично весь теоретичний та практичний контент для уроків математики та інших навчальних дисциплін. На уроці можна використати його при вивченні нових тем, а, найцікавіше, тут напрацьований великий об'єм тестових завдань для перевірки знань та умінь учнів. Тести несуть навчальну та розвивальну місію, оскільки при неправильних відповідях учні отримують відповідні рекомендації та правильні підказки, після чого мають можливість реабілітувати себе в кожній навчальній ситуації.
Окрім, вчитель самостійно може створювати контрольні та перевірочні роботи, розсилати їх учням на електронні скриньки, а система  здійснює перевірку виконаних завдань автоматично. Також вчитель може долучати  будь-які мультимедійні матеріали до кожного уроку. Є можливість підключити повідомлення про досягнення учнів на мобільні телефони чи емейли батьків. Кожний учень може додатково вдома  в затишних умовах ще і ще переглянути матеріали уроку і у сприятливому для себе темпі виконати  практичні завдання.
За досить короткий період мені вдалося вивести активність своєї невеликої сільської школи на перше місце у нашій Тернопільській області та на 18-е в Україні. Розповіла на батьківських зборах про те, як учням цікаво отримувати бали прямо з мобільних телефонів, то чому б їм не дати такої можливості? У квітні-травні  ми оплатили ліцензії на наступний навчальний рік: 100 грн на 1 учня, як на мене, то це зовсім небагато, якщо розділити суму на 12 місяців, вийде 1 булочка в місяць. Цікаво, що при наявності ліцензії учень матиме доступ до матеріалів всіх навчальних дисциплін свого класу.
На днях отримала чудову новину, що сайт "Мій клас" отримав гриф МО України.
Дистанційне навчання  дає можливість раціонально використовувати час при карантині чи інших форс-мажорних ситуаціях. Це чудова можливість надолужити прогаєне під час вимушеної відсутності учнів в школі.
Впевнена, що кожний вчитель це розуміє і знайде на цьому ресурсі безліч можливостей для своєї творчості  найкращого УРОКУ.
Адміністрація сайту цінує і поважає своїх користувачів. Сьогодні побачила вперше сторінку своєї школи. Приємно вражена увагою до нас:


UA "Мій клас" Презентація для батьків 2018.pdf

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...