неділя, 21 січня 2018 р.

Мистецтво успішного проектування

#SciCenTer #SciCenTernopil #ScienceCentureTernopil 20.01.2018 р. відбулася виставка-конкурс наукових дитячих робіт у в Центрі Науки Тернополя, на якій були представлені 19 робіт у різноманітних категоріях.
Наш проект "Фітокартина для кабінету інформатики"  демонструвався у категорії "Екологія. Раціональне використання ресурсів", де посів призове І місце.


Під час виставки її гості та учасники мали задоволення побачити серію дослідів від Пауля Пшенічки, почесного гостя нашого заходу а також почути з перших уст про його досвід на тему "Проектно-орієнтований метод навчання".
Світлина від Олени Мудри.
Пишаюся, що і мене було запрошено на виставку в якості спікера. Тема мого виступу - "Мистецтво успішного проектування".  Тому зараз виконую  обіцянку опублікувати презентації свого виступу для ознайомлення зацікавлених осіб із наведеними в них посиланнями в мережі Інтернет.
Світлина від Олени Мудри.Захід був насичений подіями, зустрічами та цікавими знайомствами. Тут я зустріла і давніх знайомих, з якими раніше вже перетиналися мої творчі стежини, а також познайомилася з новими креативними педагогами.  Олег Назаревич навіть записав відео мого виступу і розмістив його на YouTube:

Та, найголовніше для мене - це те, що мої учні тут багато чого розумного, світлого і доброго почерпнули і задоволені повернулися додому, не пошкодували свого вихідного дня, що загалом з поїздкою тривав у нас 12 годин. Втомлені, але, щасливі і окрилені, ми о 19.30 дісталися в суботу додому.


Дивіться про нас: на каналі ТТБ:
Читайте про нас: Новинний портал  За Збручем

2 коментарі:

  1. Дуже гарна промова! Дякую, пані Світлано, за Ваш ентузіазм та щирість!!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую, п. Вікторіє! Чесно, я не знала, що промову знімають на камеру. Коли п. Олег мені про це сказав, якось було ніяково, бо ще ніколи мене так записували. Переглянула, ну, можна було б краще, але я спішила, бо всі хотіли на обід. Головне, що актуальну інформацію донесла потрібній аудиторії.

      Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...