середа, 8 листопада 2017 р.

Звіт про участь у фестивалі "STEM - креатон 2017"

2 листопада 2017  учні нашої школи у відповідь на запрошення  викладачів Тернопільського фізико-математичного  факультету Ольги Барни  та Надії Балик відвідали фестиваль "STEM - креатон 2017" у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка на фізико-матетатичному факультеті.
Наша делегація у складі 17 старшокласників: 13 учнів 9 класу, 3 десятикласників та одинатцятикласниці стала активним учасником всіх міроприємств, які проходили в цей день у стінах фізмату. Докладніше про них можна дізнатися з публікації Ольги Барни
НА ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ – ФЕСТИВАЛЬ!
Команда 9-класників нашої школи у складі 6-и учнів: Аліськевич Марії, Винницької Марти, Кілівник Юлії, Павлюка Віталія, Притки Вікторії, Халупняк Анастасії стала лауреатом фестивалю, так як презентувала тут свій STREAM-проект "Фітокартина для кабінету інформатики".
Наш проект став знаментим не лише в Україні, а й у Європі. Нещодавно учні приймали у нашій школі гостей - вчителів інформатики Теребовлянського району, а тепер завітали і в обласний центр.

Дуже хвилювалися перед презентацією проекту, бо в аудиторії було повно гостей: викладачів, студентів, вчителів та методистів. А ми ж звичайнісінькі діти, не відмінники, але допитливі, цікаві та наполегливі. Свій винахідницький шедевр - фітокартину створили власними руками та наполегливою навчальною працею. Дізнатися про те, як тривав наш проект, можна ТУТ.

 Для старшокласників організатори фестивалю подбали про ряд цікавих та корисних заходів, як от екскурсія в  STEM-центр, день відкритих дверей, підготовка до ЗНО з математики.

Диплом Лауреата фестивалю нашиій команді вручає декан фізико-математичного факультету Мирон Гром'як.

Про цю та інші  події йдеться у репортажі телеканалу ІНТБ:

 Вчителі-керівники шкільних команд також отримали подяки від обласного управління освітою.


А потім була фотосесія, відпочинок в Подолянах.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...