неділя, 10 вересня 2017 р.

Знайомтесь: виконані завдання відмінниці відкритого Е-тренінгу "Сучасне інформаційне середовище вчителя інформатики"

Напевно, найбільшим задоволенням для вчителя є результат його праці: засвоєні учнями знання та добре слово вдячності. Сьогодні  саме  це я і отримала.
А сталося все так: 31 серпня  проводила  тренінг для вчителів інформатики при ТОКІППО, опублікувала інформацію про нього на ФБ. І тут почали писати вчителі різного фаху зі всіх куточків України про бажання приєднатися до навчання. Оскільки матеріали тренінгу  розміщені на хмарному сервісі, то, як виявилося, зовсім нескладно дати бажаючим доступ до них.
Пропоную переглянути  результат навчання молодої, наполегливої і дуже-дуже талановитої вчительки із міста Ромни Сумської області Людмили Бакай:
Теми для розбору польотів:
1. Важливі форми активностей вчителя інформатики: Година Коду, Безпека в Інтернеті, Участь у всеукраїнському конкурсі "Бобер", створення сайтів.
2.Інфографіка та веб-презентація.

Открыт файл "new-piktochart_24321861_9c6723524d572d1db7f524485eec998e848ff240.jpeg"

Людмила Бакай
Выполнено
3. Міжшкільні проекти.


4. Мобільні технології на уроках: Kahoot, Plickers, QR-коди.
Людмила Бакай
Выполнено
5.Робота в спільних інформаційних навчальних середовищах.6. Створення та використання електронних дидактичних матеріалів за допомогою  веб-сервісів: http://www.thinglink.com , LearningApps.org , https://www.purposegames.com/ , https://www.studystack.com/ http://www.getloupe.com/
Людмила Бакай
Выполнено

А слова вдячності отримала ось у такому повідомленні:
Доброго Дня п. Світлано!
Я переконана, що ваш тренінг "Сучасне інформаційне середовище вчителя інформатики" допоміг не одному педагогу підвищити свій професійний рівень, адже особисто для себе я відкрила багато нових, сучасних, цікавих і корисних в подальшій роботі веб-сервісів. Ви навіть не уявляєте, як це безцінно, коли досвідчений вчитель з власної ініціативи ділиться своїми знаннями і досвідом! Я щиро вдячна Вам!  Для мене, як для молодого вчителя-спеціаліста це неоціненний досвід, і кожен пройдений тренінг допомагає мені розвиватися і вдосконалюватися, а також дивувати своїх учнів чимось новим та незвичайним.
З повагою, Бакай Л.В.
Запрошую всіх учасників тренінгу  наслідувати нашу молоду колегу.😊😋😍

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...