неділя, 11 червня 2017 р.

Європейський конкурс "All-STEM, All-Stars" Сompetition! приніс зіркову перемогу!

"All-STEM, All-Stars" конкуренція закінчилася! Понад сто викладачів брали участь, понад 230 конкурсних робіт зі всієї Європи, показуючи, як  займаються тисячі студентів і викладачів та понад 400 компаній і МСП по всій Європі в інноваційній діяльності STEM освіти.
  Журі обрало 12 переможців, які будуть нагороджені все-оплаченою поїздкою в STEM Alliance High Level Event, який пройде в Брюсселі в грудні 2017 року.
Одним з найбільш важливих завдань для Альянсу STEM є заохочення і підтримка зусиль , щоб вчителі і школи працювали щодня з предметами STEM в класах,  прагнення сприяти роботі вчителів і забезпечити школи  яскравими і новаторськими ідеями , щоб надихнути учнів навчатися в STEM.
З цією метою STEM Альянс провів «Все STEM, All Stars» конкурс з вересня 2016 року по березень 2017. Педагогів було запрошено представити свої записи  шляхом організації заходів, створення відео та звітів про різні проблеми в області STEM освіти.
Для «All-STEM, All-Stars» було найголовніше - великий успіх з точки зору участі. Конкурс побачив вчителів зі всієї Європи , представивши понад 230 записів в усіх категоріях, залучаючи тисячі студентів і викладачів та понад 400 компаній і МСП по всій Європі в інноваційній діяльності STEM освіти.
Після шести місяців, Альянс STEM з гордістю оголошує переможців «All-STEM, All-Stars» конкуренції! Рішення було нелегким, але Альянс STEM може розраховувати на допомогу своїх партнерів, які забезпечили добре підготовлене і строге журі з довгим і перевіреним досвідом в сфері STEM освіти.
Членами журі, які ретельно оцінювали список заявок на участь в конкурсі були:
Жаннетт Аксіза , директор зі стратегії та корпоративні послуги - Транспорт Мальта
доктор Águeda Гра-Веласкес , керівник Наукової програми, Scientix Керівник проекту - EUN
Аннелі Коль , Jet-Net і координатор Освіта - Shell Nederland
Джулі МакКаллум , співробітник по зв'язках - CA Technologies в регіоні EMEA
Домінік Нолан , старший менеджер програми Освіта - IBM EMEA
Майк Роджерс , радник ЄС - Ліндау Лауреати Нобелівської премії
Особливо надихає  коментар  під анонсом мого ролика:
«Це відео є амбітний і складний проект , який дав студентам можливість випробувати справжнє навчання STEM: всі предмети STEM по всій видимості, впроваджені в проекті , відео виглядає добре, рухається в потрібному темпі і робить велику роботу, розповідаючи студентам історію «.  -  Домінік Нолан
Ось ще один життєстверджуючий  коментар  цієї перемоги в мережі Фейсбук під постом ""Світлана Попель підкорює Європу"-Тернопіль сьогодні"   
від  Anastasia Eun:
Щиро радію, що й друга перемога у категорії відеоконкуренції за результатами всенародного голосування в соцмережах Facebook -   https://www.facebook.com/all.stem.all.stars/   and Twitter https://twitter.com/all_stem/  дісталася також Україні, яку в даній секції представляє Анна Савіцька, вчитель початкових класів ЗОШ №1 м. Червонограда Львівської області, моя колега у всеукраїнському проекті  "Школа SMART: Arduino & Raspberri Pi - школа для учнів, батьків, вчителів".

5 коментарів:

 1. Вітаю і дуже рада Вашій перемозі!МОЛОДЦІ!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Теж щиро вітаю, пані Світлано! Ви молодці!

  ВідповістиВидалити
 3. Мрії збуваються!!! Вітаю, Світлано!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Спасибі, колеги, за теплі коментарі!Щодо мрій, якщо чесно, то й зовсім не сподівалася. Хотіла взяти участь, щоб перевірити свій рівень. Дуже зраділа, що роботу допустили до конкурсу. Значить, все гаразд із рівнем. Приголомшливою була новина, що моя робота попала у 5-ку фіналістів. А щодо перемоги - вона вже була очікуваною, але шанс лише 1 з 5-и. Спасибі Господу за те, що вів мене правильними стежками!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...