субота, 14 травня 2016 р.

Проект "Фітокартина" - 1 місце на ІІ Всеукраїнській учнівській онлайн-конференції!

Це мої семикласниці такі ось щасливі після того, як дізналися, що їхній груповий проект "Фітокартина в кабінет інформатики" посів 1 почесне місце на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції школярів «Формування соціальних компетенцій як один із напрямків діяльності школи».

Конференція відбулася 12.05.2016р. за ініціативою  Олени Станіславівни Дабдіної, вч. англійської мови Харківської гімназії №14.

Такі онлайн-конференції для учнів - це новий ефективний крок у нашій шкільній освіті, який безумовно матиме продовження та розвиток на тлі сучасних ІКТ, що невпинно розвиваються.
Для дітей участь у такому заході принесла багато емоцій: від радості зустрічі в реальному часі із своїми ровесниками із різних куточків України  до пізнання нових методів навчальних та наукових досліджень, відкриття невідомих досі цікавих ідей, запропонованих юними доповідачами, та відповідальність за  успішний виступ своєї групи.

Пропонуємо переглянути нашу проектну роботу:
Наш проект відбувається в рамках Всеукраїнського : «ШКОЛА SMART» – ШКОЛА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, УЧНІВ ТА БАТЬКІВ.

Склад журі:
•Шкурапет Н.І., директор Харківської гімназії №14
•Шелкова Л.М., завідуюча МЦ РУО
•Сюрін О.М., заступник директора з НВР ХГ №14
•Фастова Д.В., к.т.н. с.н.с. відділу Міжнародного співробітництва ХНУРЕ

Всеукраїнська науково-практична конференція школярів «Формування соціальних компетенцій як один із напрямків діяльності школи» on PhotoPeach
Хочу висловити щиру подяку п. Олені за надану можливість отримати новий шлях для розвитку наших учнів. Думаю, що зараз ми творимо нову історію сучасної школи, адже були учасниками і 1 Всеукраїнської учнівської онлайн- конференції, яка відбулася 27.11.2015 р.

7 коментарів:

 1. Переглянула презентацію проектної роботи учнів. Вражена!!!

  ВідповістиВидалити
 2. Спасибі за коментар, пані Вікторіє! І за оцінку також.

  ВідповістиВидалити
 3. Вітаю Вас, пані Світлано, та дівчат з успішним виступом на конферернції! Бажаю продовження проекту з фітокартиною, будемо рівнятись на вас!

  ВідповістиВидалити
 4. Ви обидві, Світлана та Вікторія, зі своїми учнями молодці! Стільки роботи! Підпишу дипломи та надішлю обов'язково.

  ВідповістиВидалити
 5. Спасибі, колеги, за співробітництво та теплі коментарі. Є до Вас прохання поширити інформацію про ВсеукраїнськийПРОЕКТ «ШКОЛА SMART» – ШКОЛА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, УЧНІВ ТА БАТЬКІВ з метою знайти доброчинців для підтримки матеріальної бази проекту : http://gofunded.org/campaigns/smart_school/

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Розміщую на сторінці ВК та особисто підтримую коштами! Сподіваюсь, така практика поширюватиметься і найсучасніше проектування ввійде до школярів без обмежень по кількості учнів та розташування!

   Видалити
  2. Пані Вікторіє! Ви надзвичайна людина і чудовий товариш! Дякую Господу за те, що наші дороги перетнулися в цьому нескінченному віртуальному світі. Віднині - я Ваша боржниця!

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...