неділя, 27 березня 2016 р.

Як стати переможцем конкурсу "Вчитель-Новатор"

Відчуваю велике емоційне піднесення, що моя конкурсна робота, подана на ХІІ Всеукраїнський конкурс "Вчитель-Новатор" увійшла в 10-ку переможців конкурсу.

В чому секрет успіху?
Насамперед, організація  проекту, вибір його теми і мети,  програмного забезпечення - це плід мого трьохрічного співробітництва з мережею "Партнерство в навчанні". Зустрічі з вчителями-новаторами, які щорічно відбуваються у форматі очних форумів дають море позитивних емоцій, великий багаж нових знань щодо використання найсучасніших технологій для навчання школярів. Ось  мої відеоспогади про відвідані події:

IV Всеукраїнський форум Microsoft «Учитель-новатор» – 2013


Всеукраїнський форум Microsoft «Учитель-новатор» – 2014


VI Всеукраїнський форум Microsoft «Учитель-новатор» – 2015


Пропоную переглянути цьогорічну конкурсну роботу, яка завоювала титул переможця, завдяки тому що виконана у відповідності до Положення про конкурс.Хочу подякувати всім колегам - передовим вчителям України, які очолили учнівські команди своїх шкіл і разом з нашою командою інформатиків досліджували спільну тему боротьби з тютюнопалінням під гаслом "Будь унікальним!"З нетерпінням очікую поїздки на VІІ Всеукраїнський форум Microsoft «Учитель-новатор». Буду щаслива очно зустрітися з вчителями, з якими віртуально працювали в спільному хмарному OneNote, напрацьовуючи унікальний контент для створення сайту "Змінимо звички!"
Як відбувалася організація проекту, читайте в розділі Міжшкільний проект
у хмарному OneNote "Змінимо звички!"

2 коментарі:

 1. Дякую, пані Світлано, за чудову статтю. Дуже цікавий формат вийшов. Такий конкурс завжди тримає у передчутті нового, чудового, яскравого!
  А завдяки Вам мені вдалося цього року наважитись потрапити на нього!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибі, за відгук, пані Вікторіє! І за таке чудове співробітництво. Дякую долі, що познайомила нас. Радію, що скоро познайомись вживу на VII форумі. Це також велике диво сучасних технологій - ось так на величезній відстані стати добрими друзями.

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...