вівторок, 1 березня 2016 р.

Хмарний тренінг "Створюємо бібліотеку інтерактивних графіків"


Картинки по запросу онлайн оголошення
Вітаю, колеги!
Минулого тижня ми вчилися створювати стереометричні тіла на прикладі піраміди, а сьогодні
пропоную вчителям математики України створити спільну онлайн стіну з інтерактивними графіками елементарних математичних функцій за допомогою веб-сервісу Geogebra.org. Ось покрокова інструкція для створення таких графіків:

Створюємо посилання на графік і прикріплюємо його на спільний веб-ресурс таким чином: клікніть 2 рази ЛКМ на сірому тлі стіни, і появиться стікер, на якому слід записати дані про  автора та вставити посилання на свій продукт. Бажано не повторювати вже створених графіків. Формули для графіків обов'язково мають бути з буквеними коефіцієнтами, наприклад, y=a*sin(b*x).Онлайн стіна може бути використана всіма бажаючими вчителями.
Ось створений інтерактивний динамічний графік:

4 коментарі:

 1. Певною мірою ця ідея вже реалізована тут:
  https://sites.google.com/site/biblkompmod/

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. спасибі, пане Валерію, за актуальну інформацію. Посилання на сайт прикріпляю на стіну. Думаю, це буде на користь багатьом вчителям математики. Навіть тим, хто не захоче навчитися створювати продукти Геогебри. Використовувати ж зможуть всі, хто захоче. А тренінг пригодиться кожному, хто хоче навчитися створювати самостійно. Можливо, що на даному сайті ще не всі можливі варіанти створені.

   Видалити
 2. Не маєю доступу на он-лайн-дошку

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...