четвер, 11 лютого 2016 р.

Навчання для життя, а не для галочки

"Діти, у кого з вас вдома є комп'ютер, інтернет, вай-фай?" - запитала я сьогодні у найменших школярів під час Другої #Хвилі_Безпечного_ Інтернету. 96% учнів відповіли ствердно - піднявся ліс рук. Всі знають, як шукати в інтернеті інформацію, переглядати мультики та картинки, грати в онлайн ігри, спілкуватися в чатах.  Але, далеко не кожному, як виявилось, відомі правила безпечної поведінки в мережі.
Сьогодні у ролі доповідачів були мої "рідні" семикласники.
Лише вчора вони отримали завдання виступити перед молодшими школярами, а сьогодні виявили себе чудовими спікерами, розповідаючи про небезпеки  та корисні ресурси Інтернету, проводячи інтерактивні ігри  та тести з молодшими школярами за допомогою веб-ресурсу onlinesafety.info.
А ще вони створили селфі кожного учасника своєї групи, жартома уявляючи, як і чим можна боротися з вірусами та хакерами та  здолати шкідників.
 Тепер всі учні школи від 1 до 11 класу знають, як поводитися в Інтернеті, щоб не нанести шкоди ні собі,  ні своїм близьким, ні своєму  комп'ютеру.
 Обидві Хвилі Безпечного Інтернету вчителі та учні оцінили як надзвичайно актуальне та корисне навчання. Було цікаво та приємно, бо здобули важливі  і потрібні знання.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...