неділя, 13 грудня 2015 р.

Підсумки тижня #‎HourOfCode‬

#‎HourOfCode‬

З 7 по 11 грудня 2015 у Вишнівчицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів у рамках глобального заходу відбувся тиждень Години Коду. В заході взяли участь всі учні 3-11 класів у кількості 84 учасників. На цій світлині - найяскравіші моменти сплеску позитивних дитячих емоцій, відчуття радості і захоплення від виконаних завдань. Спасибі організаторам за надану можливість навчити підростаюче покоління використовувати навчальні ресурси Інтернет для відкриття та розвитку їхніх здібностей в напрямку програмування.

За допомогою сайту https://hourofcode.com/ua можна знайти вичерпну інформацію українською мовою  щодо проведення такого заходу в навчальних закладах.
В нашій школі були використані різні варіанти проведення Години Коду:
  • безмашинний;
  • з використанням одного екрану з доступом до інтернету для цілого класу;
  • робота в парах та групах біля ПК.
Кожний із них несе великий позитив новизни та інновацій щодо навчання дітей основам програмування. 

Групове та парне навчання у 7 класі, 11.12.2015
Учні обирали різні завдання за своїми уподобаннями на сайті Code.org, а після завершення роботи з обраним ресурсом роздруковували іменні сертифікати.Важливим здобутком проведення такого заходу є нові знання та навички , які отримали школярі, в сфері програмування. Для деяких з них  сайт Code.org стане об'єктом частого відвідування, а, згодом, платформою для самостійного опанування  програмування щодалі на вищому рівні.
Також в нашій школі двоє учнів прийняли пропозицію компанії «Майкрософт Україна» взяти участь у конкурсі "HOUR OF CODE" для старшокласників - створення веб-сайту на Microsoft Azure за допомогою Imagine Access (Dream Spark). Це учні 11 класу: Бельзецька Наталя та Дзюбак Богдан. Ця робота вимагала наполегливості, гнучкості мислення, високого рівня володіння ІКТ. Тому наші одинадцятикласники заслуговують високої оцінки і поваги.

Висновок:

Участь у глобальному заході HourOfCode‬ дає можливість  учнівській молоді:

  • здобути початкові навички у програмуванні,
  • піднести самооцінку на основі відчуття успіху,
  • заявити про себе як ІКТ компетентну особистість,
  • сформувати новий погляд на Інтернет як джерело необхідних знань.
Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...