субота, 12 грудня 2015 р.

Для Години Коду не існує перешкоди!

Вчора, 11.12.2015 р. Завершився тиждень Години Коду у Вишнівчицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Унікальною подією вчорашнього дня стало створення веб-сайту на Microsoft Azure за допомогою Imagine Access (dream Spark) ученицею 11 класу Бельзецькою Наталею, яка вже другий тиждень не відвідує школи в зв'язку з лікуванням. Наталя - відмінниця навчання,  учасник всіх шкільних подій, юний журналіст, блогер, найактивніший учасник міжобласного всеукраїнського проекту "Змінимо звички!", надзвичайно зацікавилася #‎HourOfCode‬ і для неї взяти участь у найскладнішому завданні - створенні конкурсного веб-сайту  стало справою честі.. Чим живе і цікавиться ця учениця - читайте в її хроніці  на ФБ.

Мені радісно і тепло на душі від таких учнів. І найбільше, що хочеться побажати цій тендітній, скромній, талановитій дівчині - якнайшвидше одужати! Наталя вчора сказала, що навіть перестала відчувати симптоми своєї недуги, коли працювала над публікацією  веб-сайту.
Учні 5 та 7 класів з великим нетерпінням очікували своїх глобальних заходів.
Так, учень 5 класу Лукін Максим навіть приніс до школи свій ноутбук з 3G інтернетом, щоб не залежати від  нашої шкільної мережі. Працювали на своєму власному робочому місці вдвох з Вітраком Назарієм, спільно вирішуючи головоломки своєї вправи:


Всі інші 10 учнів працювали в парах за шкільними ПК, оскільки більше нам не дозволяє швидкість шкільного інтернету.

Також дочекалися своєї #‎HourOfCode і семикласники:

Тепер всі учні нашої школи знають, що Година Коду у них може відбуватися щодня вдома у вільний час на сайті http://code.org/.  Тут вони можуть вдосконалювати свої вміння і навички як майбутні програмісти, разом з тим отримувати задоволення від розв'язання складних логічних головоломок, а також навчитися створювати їх самостійно. Таке навчання в інтернеті - чудова альтернатива проводженню ними свого вільного часу у ВК і яскравий приклад того, як робити розумне і корисне.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...