четвер, 10 грудня 2015 р.

Година Коду - ейфорія!

‪#‎HourOfCode‬ Сьогоднішня Година Коду в нашій школі була незвичайною: учні  не лише випробовували свої здібності в ролі програмістів на сайті code.org, а й взялися за нелегку діяльність на пропозицію компанії «Майкрософт Україна» взяти участь у конкурсі "HOUR OF CODE" для старшокласників - створення веб-сайту на Microsoft Azure за допомогою Imagine Access (dream Spark).
Коли я ознайомилась з інструкцією даного конкурсу, зрозуміла, що завдання не з простих, але вирішила запропонувати його своїм 11-класникам. Сьогодні на 7 уроці - уроці Години Коду Богдан Дзюбак взявся за найскладніше завдання - створення сайту за вказаною інструкцією. Коли Богдан продемонстрував нам щойно створений ним веб-сайт, всі зрозуміли, що серед звичайнісіньких учнів, зовсім не відмінників, є справжні генії. Ось він, наш Богдан, знайомтесь: учень 11 класу Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів:

Дівчата, які працювали на на сайті code.org, також відчули море позитивних емоцій,  незважаючи на те. що закінується робочий день

 Гапій Галинка - радість без меж, все вийшло! 
Година Коду - це надзвичайно корисний та позитивний захід, де кожний учень має можливість відчути свої сили та уподобання в програмуванні.
Сьогодні  цю можливість також  отримали учні  6,8 та 10 класу. Як чудово відчути, що програмування всім під силу! Година позитивної інтелектуальної зарядки у глобальному товаристві.


1 коментар:

  1. Вітаю Вас, пані Світлано, та усіх учнів, які прийняли участь у такому чудовому заході! Море емоцій виплескується просто з Вашого посту- а це найголовне, позитив та спільна праця дітей!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...