субота, 21 листопада 2015 р.

У нашій школі ще такого не було!

19 листопада 2015 р. у нашій школі відбувся відкритий громадський захист міжобласного всеукраїнського проекту "Змінимо звички"
Символічно, що внаслідок сумної статистики саме ця дата 20 років тому була оголошена онкологічним співтовариством Сполучених Штатів Америки як
 Міжнародний день відмови від куріння.  
 Такий масштабний  проект у нашій школі мав місце вперше, тому було вирішено зробити його презентацію для учнів, вчителів та громадськості з метою:

  • продемонструвати талановитість наших учнів - учасників проекту;
  • показати можливості інтернету для  дистанційної співпраці;
  • виховувати в молоді критичний раціональний погляд на потреби та звички;
  • рекомендувати використання нашого кінцевого продукту - сайту "Змінимо звички!" для виховної роботи з підростаючим поколінням;
  •  для ознайомлення з новітнім методом проектної діяльності;
  •  заохотити вчителів та учнів  до вивчення та використання сучасних веб-технологій.
На презентацію проекту були запрошені: учні, батьки, вчителі, громадськість села, семінаристи Тернопільської Вищої Духовної Семінарії, колегіантки Зарваницького колегіуму-інтернату "Знамення", а також їх наставники.
Захід відбувався у вигляді судового процесу над сигаретою, в ході якого у ролі свідків виступили учасники проекту і розказали про свої журналістські та соціологічні розслідування з даного питання. Вони показали присутнім  свої роботи на сторінках нещодавно створеного ними сайту "Змінимо звички". Засідання суду відбувалося за участю учнів 7 класу, а веб-продукти всіх шкіл-учасниць проекту демонстрували учні 11 класу.

Було приємно, коли зал аплодував роботам нашої команди інформатиків, висловлюючи своє захоплення. Колегіантки інтернату-колегіуму "Знамення" сказали, що вони також би хотіли взяти участь у проекті такого масштабу. Наші випускниці щиро жалкують, що цьогоріч покидають школу і вже змушені увесь свій вільний час присвятити підготовці до ЗНО, а тому не зможуть брати участь у наступних проектах.
Та, на мою думку, вони з такими вміннями та навичками зможуть досягнути  всього, що забажають.
В кінці заходу всім учасникам проекту директор школи вручила іменні сертифікати та солодкі подарунки. Учениця 11 класу Бельзецька Наталія підготувала презентацію для свого підсумкового виступу від імені нашої команди "Життя - дароване Богом":
Сьогодні хочу ще раз подякувати всім учасникам проекту за спільну продуктивну працю, а також семінаристам Тернопільської Вищої Духовної Семінарії за технічну підтримку, які прийшли до нашої школи зі своїм проектором, так як у нас  його ще немає.
Можу сміливо ствердити, що наш проект відбувся успішно, бо, як  висловлювалися  наші учні  з початку співпраці, що якщо хоча б одна людина покине палити, то ми досягли своєї мети. Тому наводжу скріншот нашої спільної презі "Враження від проекту" (відгук учасниці проекту з Маріупольської ЗОШ №65)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...