неділя, 15 листопада 2015 р.

Проект завершився створеням ЗОЛОТОГО сайту

Наш міжобласний проект "Змінимо звички" під гаслом "Будь унікальним!" завершився створенням красивого і багатого сайту з однойменною назвою "Змінимо звички!"
 Сьогодні хочу подякувати всім учасникам проекту - нашим талановитим  і працьовитим учням, а також їх наставникам - моїм колегам вчителям-предметникам, які зуміли в своїх школах організувати такі творчі команди, поставити перед ними відповідні цілі та завдання, виконання яких сприяло створенню, насамперед, найсучасніших веб-продуктів та розміщенню їх на нашій спільній робочій площадці - у хмарному середовищі OneNote. Проект тривав у квітні-травні 2015 р., а у вересні -жовтні група інформатиків Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ст. працювала над створенням сайту з контентом, напрацьованим всіма учасниками проекту.
Ми хотіли створити сучасний красивий сайт з елегантним і приємним дизайном. Шукали різні технології. Мені часто на емейл приходили листи про те, що існує така платформа WIX, на якій можна безкоштовно створити якісний професійний сайт. Зареєстувалася, спробувала і була приємно здивована великою кількістю доступних інструментів, простою і зрозумілою технологією їх використання.
Показала спочатку своїм учням. Їм сподобалось неабияк. Тут нас все задовільняло. І ми почали створення сайту з нуля: планування, дизайн, творчий задум і підхід до розміщення і оформлення контенту.
Під час роботи ми демонстрували створені сторінки нашим друзям по проекту з різних куточків України. Відгуки були : Супер!!! Клас!!!

Але пишу дану публікацію зовсім не для того, щоб похвалити себе чи якусь ту чи іншу технологію. Річ у тому, що найцінніше в нашому сайті - це вміст, напрацьований школярами з усієї України, які не просто виконували завдання своїх наставників, а вклали в свої роботи теплоту  сердець, любов до людей, високу духовність, які переконливо довели, що звичка куріння шкідлива і показали яким чином її позбутися.
 Ми пропонуємо використовувати даний сайт для виховної роботи в школах України у напрямку "Здоровий спосіб життя".
Було б жаль, щоб така інформація просто десь зависла у віртуальній павутині без використання.
Сайт багатий не лише учнівськими доробками, а є потужним джерелом навчання для вчителів, які бажають опанувати технології ВЕБ. 
Запрошуємо всіх на наш сайт "Змінимо звички!" Змінюйтеся самі і змінюйте світ! Будьте унікальні!
І хоч сайт ще знаходиться в доопрацюванні, оскільки ми ще не вважаємо його закінченим на всі 100%, він вже може послужити потужною базою для виховання критичного погляду підростаючого покоління на спосіб життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...