неділя, 25 жовтня 2015 р.

Презентація сайту "Змінимо звички!" - початок закінчення проекту

Наш міжшкільний проект "Змінимо звички", присвячений боротьбі з тютюнопалінням завершується.
Учасники проекту працювали на спільній хмарній платформі OneNote, яка на декілька місяців стала нашою спільною віртуальною майстернею, де ми зустрічалися, обмінювалися ідеями, проводили конкурси і вебінари, обговорювали свої поточні робочі питання, завантажували створені веб-продукти.
Проект був ініційований групою інформатиків Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка зобов'язалася  створити сучасний сайт, наповнивши його спільно напрацьованим контентом.
Робота була непростою. Ми  намагалися відшукати найкращі технології, які б приваблювали дитяче око.
Вчора Чихарівський Микола запропонував створити сайт за допомогою конструктора сайтів в соцмережі ВК. Тоді його відвідуватимуть молоді особи, для яких ця проблема є сьогодні актуальною.
Але мені здається, що якщо так, то ми в цій мережі обов'язково прорекламуємо наш продукт, але привабливість сайту повинна міститися насамперед у дизайні та  контенті.
Спочатку ми зупинилися на технології WordPress і навіть розпочали створення сайту.
Але, обставини  склалися так, що  сайт починаємо розробляти за допомогою іншого сервісу  WIX.
Сьогодні презентую перші три сторінки сайту, який перевершив усі мої очікування:
Головна,
Сторінка Маріупольської ЗОШ І-ІІІ ст. №65
Конкурс бейджів
Сторінки сайту характерні красивим дизайном і довгою прокруткою вниз.
Думаю, що після закічення наповнення сайту контентом він стане потужною опорою для виховної роботи серед учнівської молоді в пропагаді боротьби з тютюнопалінням.
 І для порівняння з технологією WordPress наводжу приклад ще однієї сторінки, яку, до речі, дуже просто вбудувати в сайт WIX:
Ідея проекту

2 коментарі:

  1. Приємно було працювати з такими талановитими колегами, як Ви, Світлано Михайлівно, а ще приємніше, нам учителям, спостерігати за зацікавленими нашими учнями, за результатами їхньої пізнавальної та навчальної діяльності. Роботи ще багато, але впевнена, ВАМ усе під силу! Потрібна допомога-звертайтеся!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...