вівторок, 4 серпня 2015 р.

Куди подівся ролик з акаунту YouTube?


В попередній публікації я писала про геніальні тривимірні моделі теорем, аксіом, задач нашого талановитого сучасника Миколи Паращенка. Раніше вже ділилася з читачами блогу технікою вмонтовування таких веб-продуктів на платформу Moodle.

Переглядаючи публікацію, в якій розмістила ролик зі свого акаунту на YouTube, помітила, що він виглядає незвично, а ось як на цьому скріншоті. І немає можливості переглядати його на YouTube! Тоді зайшла у Менеджер своїх відеороликів і там також свого відео не знайшла!Куди ж воно зникло???  Але ж на блозі у публікації його можна переглянути!
Вирішила в режимі редагування знайти HTМL-код відео. На моє велике здивування там і згадки про YouTube не було. Але ж я всі свої відео, на які посилаюся в блозі, завантажую на свій канал YouTube!
Прийшлося загуглити той HTМL-код (<object class="BLOG_video_class" contentid="4f29c668de36b343" height="266" id="BLOG_video-4f29c668de36b343" width="320"></object></div>). 
Причина , виявляється ось яка: 
Якщо відеоролик свіжий, тобто, щойно заватажений на YouTube і не має ще зовсім переглядів, не потрібно   використовувати інструмент Блогера "Вставити відео",
яким дуже зручно це робити,а використати інший метод: кнопку Поділитися під самим відео на  своєму каналі YouTube:

А як відновити своє відео на Ютубі? - Потрібно залити його туди повторно!!! Бо ж воно таки кудись ділося.І навіть в пошуку на Ютуб його не знайдете.
Бажаю читачам, щоб  Ваші ролики нікуди не зникали. Тому скористайтеся моїм досвідом. Якщо стаття була корисна для Вас, то напишіть коментар.
А ось мій ролик, залитий вдруге на канал:
А ось його HTML-код: <iframe allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/z4RNBfzk7ds" width="420"></iframe><br />

2 коментарі:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...