понеділок, 24 серпня 2015 р.

І знову 1 вересня, 1-й урок

Слово ПЕРШЕ  заставляє задуматись. Хоча б змінити методику, технологію проведення уроку, щоб для наших учнів в уроці була якась загадка, щоб було щось таке, чого раніше не було.
Якщо минулого року в нас перший урок на тему "Україна - країна єдина" відбувся в онлайні спільно із 6-класниками м. Шостки з класним керівником Ольгою Крутовою-Онікієнко, то в цьому навчальному році хочу, щоб мої семикласники самостійно провели свій 1 урок на тему "Ми - нація єдина" для учнів 5-6 класів та вчителів.
Отже, нехай вони вперше відчують себе у ролі вчителя.
На допомогу їм , вивчаючи нову  технологію blendspace, я підготувала підбірку інтерактивного контентуу вигляді ось такої симпатичної мозаїки:


Технологію опанувала завдяки соціальному навчанню на ФБ у пана Дениса - Науки України в групі Технологія eduMosaic "Навчальна мозаїка"

5 коментарів:

  1. Просто чудово! Правильно: самостійність - найкраще, що можна придумати!

    ВідповістиВидалити
  2. Дуже подобається Ваш блог. Захоплена професіоналізмом. Дякую за корисний та цікавий навчальний матеріал, який можна використати на уроках та ще багато чому навчитися... З святом !!!

    ВідповістиВидалити
  3. Спасибі за позитивні відгуки, колеги! Рада, що моя праця є корисною для Вас. Вітаю з початком нового навчального року.Думаю, що тут, на блозі, Ви знайдете чимало нових ідей та технологій, які забарвлять Ваші уроки сучасними веб-родзинками та зроблять їх неповторними для Ваших вихованців.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...