неділя, 12 липня 2015 р.

Натисни ТУТ? Скачай ОЦЕ? І "підчепиш" зайвий клопіт...


Скільки ж у мене забирає дрогоцінного часу боротьба з вірусами та сумними наслідками їхнього перебування на пристроях моїх друзів.
Сьогодні розповім читачам блогу одну історію, яка, можливо, вбереже когось від подібних випробувань.
Зателефонувала одного разу мені вчителька із сусіднього села:" Чи можете якось допомогти? У дочки заблокувало ноутбук!"
Дочка знайомої - 16-річна студентка педучилища. Батьки для своєї донечки купили новенький недешевий ноутбук, бо ж тепер час такий, що без Інтернету неможливо навчатися ніде.
Картинки по запросу дівчина з ноутбуком
Провчившись десь із місяць часу, Галинка приїхала додому на вихідні надзвичайно засмучена. "Що трапилось?" - турбуються мама й тато. "Нічого, - відповідає доня, -гроші потрібні, 300 гривень, треба здавати на потреби навчального закладу". Звичайно ж, батькам не жалко, дали. На наступний тиждень Галя приїхала ще сумніша. Мама схвилювалася  ще дужче і давай настирливо випитувати причину. Дівчина ніяк не наважувалася сказати батькам правду.
Але ж і приховуванням  того, що сталося, проблему не вирішити.
ЇЇ версія звучала так:
Попросили у мене хлопці в гуртожитку ноутбук в Інтернеті реферати знайти. Соромно було відмовити. Але замість пошуку рефератів, вони зайшли на порносайт, звіки їх заблокувала СБ України. Треба заплатити штраф у розмірі 300 гривень. Хлопці платити не захотіли, отож я Вас, мої батьки, вибачте, обдурила і Ви мені дали оті 300 грн., які я і вислала на вказану адресу. Але ноутбук так і не розблокували. Тепер його соромно комусь показати, бо на екрані написано, за що заблоковано.Картинки по запросу дівчина з ноутбуком
Дівчина плакала гіркими слізьми, а мати зателефонувала мені. Звичайно, це не була ніяка СБУ, а звичайнісінькі хакери. В тому випадку ми відформатували всі диски і поставили нову ОС. 
Пишу це для читачів свого блогу, щоб не годували хакерів, бо вони двічі непорядні люди, а молодь застерігайте, нехай використовують свій час і засоби для розумних цілей.

А також на дану тему читайте публікацію 

Опануйте Хмари і не бійтеся вірусів та хакерів!


2 коментарі:

  1. Сусід приносив свій ноутбук із такою ж "бідою". Вилікували за допомогою Rescue Disk. А спочатку теж думали форматувати.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...