понеділок, 29 червня 2015 р.

Опануйте Хмари і не бійтеся вірусів та хакерів!

Картинки по запросу хакер


Зовсім недавно моя колега принесла ноутбук своєї сестри - студентки-заочниці, з яким трапилася досить неприємна історія. 
Власниця ноутбука Настя вже закінчувала працювати над дипломною роботою, як от натрапила в мережі Інтернет на цікавий документ, який їй дуже захотілося додати до своєї роботи. Отже, дівчина натиснула на кнопку Скачати, і файл миттю прилетів до неї в комп'ютер.
Проте її здивував факт, що документ не вантажився у своєму рідному форматі doc, а в заархівованому вигляді. Але, Настя, працюючи в Інтернеті,  ще багато чого недостатньо розуміла, тому доводилося часто експериментувати, як і в цьому випадку.
Який невимовний жах огорнув її, коли на робочому столі виступив чорний фон з червоним текстом, в якому повідомлялося, що всі файли на її пристрої закодовані, і розкодувати їх без надсилання хакерам 150 зелених аж ніяк не вийде.
 Коли я порадила зберігати всі свої файли на хмарних дисках, як от OneDrive, Google, Yandex, DropBox, дівчина відповіла, що це для неї як англійська мова, наполовину незрозуміло.Картинки по запросу онлайн сховища

 Але потрібно вчитися.
А захист дипломної через 2 дні! Доведеться платити або хакерам, або розплачуватися втраченою інформацією, так як ніде в інтернеті не знайшла як позбутися віруса. Надто свіжа хакерська новинка.
І антивірусна програма на ноутбуці була встановлена, але не з кращих. Це також суттєво в даній ситуації.
Прийшлося відформатувати весь комп'ютер. Врятувалго Настю те, що вона надсилала по частинах свою працю на перевірку викладачу електронною поштою.
Звідки і відновила свою працю.Електронна пошта - це також хмарна технологія.
От ще один плюс Хмарним сервісам: не бояться вірусів і троянів, недоступні для хакерів, тому вся ваша інформація тут перебуватиме у безпеці!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...