пʼятниця, 26 червня 2015 р.

Вебінар для учнів - сучасне чи майбутнє навчання?

У міжшкільному проекті "Змінимо звички!" під гаслом "Будь унікальним!" учасники сформулювали  цілі не лише для учнів, а й для вчителів.
Тобто, участь у проекті мала принести певну пізнавальну і навчальну користь також і для педагогів - керівників учнівських предметних команд.
Переслідуючи тему боротьби з тютюнопалінням, ми спрямували своїх учнів оформити результати їхньої дослідницької діяльності за допомогою різноманітних сучасних цифрових технологій.
Але ж і ми, вчителі, маємо прагнути опанувати щось нове і зуміти використати це для навчання школярів.
Я запропонувала вчителям - колегам по проекту освоїти технологію проведення вебінару за допомогою застосунку Office 365 Lynkc. Можливо, планку поставила занадто високо, адже наближався кінець навчального року і часу було небагато.
Перший вебінар  провела для учнів і вчителів я.
Це була лише пропозиція, але я надзвичайно зраділа, коли Вікторія Грига, вчителька хімії з Маріуполя погодилась провести вебінар для учнів. Отже, ми дістали чудову можливість побачити фантастичну організацію онлайн навчання в реальному часі від п. Вікторії

Третій вебінар - заключний ми провели спільно, передаючи мікрофон спікера почергово одна одній.


Пані Вікторія підготувала кімнату для цього вебінару, презентацію та опитування для учнів увсіх шкіл - учасників спільного проекту.Ми виконували багато цікавої  роботи колективно в реальному часі: оцінювали учнівські стіннівки за допомогою сервісу http://poll.ru/:

а також голосували за кращі логотипи та шаблони сертифікатів, які отримають всі учасники проекту:Image - робота харківської команди
Свої враження від роботи в проекті записали у спільній Презі, де стерлися всі відстані і не було ніяких стін:
Третій наш вебінар для учнів відбувся 1 червня, тому не всі учні - учасники проекту були присутні. Але Хмара на те і є Хмарою, що завжди відкрита і доступна, щоб надолужити прогаяне, коли кому буде зручно.

Спасибі п. Олені Дабдиній, вч. англійської мови з Харківської гімназії №14, яка  записала відео вебінару, бо завдячуючи їй, ми маємо змогу пригадати як все було:

1 коментар:

  1. Ой, як приємно згадувати цей спільний проект! Мої вітання всім учасникам! Чекаємо на сайт та ... доробляємо все, що не встигли у напруженому травні!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...