середа, 13 травня 2015 р.

Sway-шпаргалка для майстер-класу "Нові горизонти ІКТ в освіті"

Отримала  2  тижні тому листа з сертифікатом, який засвідчує, що я була спікером  ІІ Міжнародної освітньої онлайн-конференції  "Нові горизонти ІКТ в освіті".
Завтра проводжу обласний майстер-клас з однойменною темою.
Якщо така крута тема, значить, шпаргалка(презентація) до неї теж повинна бути з найсвіжішої технології.
 А так, як ця технологія мені відома як учаснику Всеукраїнського VI форуму Microsoft "Вчитель-Новатор", то шпаргалка на завтра - ось вона:

6 коментарів:

  1. Світлано Михайлівно! Щиро радію нашому з Вами (хоч і віртуальному) знайомству. Давно відомо, що Інтернет об'єднує людей, але ми вже бачимо, що робить Інтернет з об'єднанням учителів. "Шпаргалка" у Вас вийшла класна. Дякую за піар мого блогу. Вам найприємніших вражень, творчого піднесення у Вашому запланованому заході. З Вашого дозволу "шпаргалкою" скористаюся?!

    ВідповістиВидалити
  2. Спасибі за приємні коментарі! Пані Ірино, у нас переплітаються і теми, і технологія і віртуальні стежки.Користуйтеся , будь-ласка!

    ВідповістиВидалити
  3. П.Світлано! Не перестаю захоплюватись Вашим працелюбством, наполегливістю, терпінню, відданістю і т.д., - Вашим великим талантом! Успіхів Вам у всьому. Нехай усе, що Ви робите, приносить Вам і духовне і матеріальне задоволення.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...