субота, 9 травня 2015 р.

Хмарні Excel, Lync, Mix, OneNote нам допоможуть змінити світ!

Вчора у нас відбувся перший вебінар для учнів.
Як то кажуть, перший млинець - грудочкою. Хтось запізнився, хтось не прийшов, трохи нас інтернет з'єднання викидало за борт, але ми  не здавались - освоювали технологію вебінару.
Цього разу я використовувала демонстрацію екрана. В основному трансляція йшла добре, але були окремі випадки, коли в когось не було звуку чи зображення. Для всіх, хто не встиг, або мав проблеми з входом, зробила презентацію в застосунку Office MIX:
Під час вебінару наші учні виконували завдання у спільній онлайн таблиці, а результат дослідження розмістили на сторінці хмарного OneNote.
 В кульмінаційний момент в кімнаті вебінару було 25 учасників з різних куточків України.
 Відразу хочу показати продукт, створений в застосунку Office MIX командою борщівських художників:


 Наступний вебінар в рамках проекту 11 травня об 11.00 проводитиме вч. хімії з Маріуполя п. Вікторія Грига.
Хто хоче потрапити до нас в гості на вебінари, надсилайте свої емейли в коментарі до публікації і ми Вам надішлемо запрошення.

3 коментарі:

  1. Вважаю що вебінари для учнів чудова ідея. Значно підвищується замотивованість учнів, так як це для них новизна. А ще їм цікаво створювати власні продукти та ділитись ними з іншими.

    ВідповістиВидалити
  2. Думаю, що це і для вчителів неабияка новизна - провести вебінар! Головне тут: відважитися. А робота в спільних документах - це справжній драйв! Хто не спробував. не зрозуміє.

    ВідповістиВидалити
  3. Молодці! Чудова спільна робота!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...