понеділок, 18 травня 2015 р.

Спільний хмарний документ стирає межі і скорочує відстані


Щовечора ми, учасники проекту "Змінимо звички!" працюємо у нашому спільному OneNote. Дарма, що реально нас розділяють тисячі кілометрів. Тут, у хмарному блокноті, немає ніяких стін і перешкод для нашого спілкування. Ось Ірина Подлєсна із Запоріжської області, а Вікторія Грига - з Маріуполя, а Ольга Саламаха з Борщева. І разом з нами  наші учні. Це ще далеко не всі, інші прийдуть, коли знайдуть час. На те він і є - наш чудовий хмарний завжди і всім доступний OneNote.
Сьогодні зраділа, бо зустріла на сторінці Блокноту нову літературну команду із Запоріжської області під керівництвом талановитої вчительки української мови та літератури, яка чудово володіє сучасними ІКТ інструментами  Тетяни Пересунько  Балабинського НВК "Престиж". Познайомилась з нею  на Google+ завдяки цікавій і корисній публікації на блозі "Скринька завдань" . Піля чого зробила свій продукт для позакласного заходу з математики Навчаємось граючись!
Нова команда принесла нові ідеї і свіжу роботу. Отже, очікуємо від проекту немалу кількість електронних продуктів, створених нашими учнями за допомогою сучасних веб-іструментів.

Балабинський НВК "Престиж" 

Изображение

Вітаємо всіххто долучився до проекту. Ми,учні 10 класу Балабинського НВК "Престиж" Запорізького району Запорізької області отримали завдання дослідити тему паління в літературі. Буде нелегко виконати таке завдання, але , сподіваємосящо зможемо "розкопатибагато цікавого 
Цигарка — ворог для твоїх думок,  Зруйнує все в тобі — і навіть мрії Вона призводить до тяжких хвороб  І на майбутнє не дає надії. 
Пропонуємо укласти спільну збірку поезій та прозових творів(нарисівесеоповіданьказок) на тему паління . Чекатимемо творчі роботи від усіх учасників проекту. Плануємо результати творчої співпраці викласти на окремій сторінці проекту. 

2 коментарі:

  1. Ще раз переконуюсь, які в нас творчі вчителі та обдаровані діти! Дякую за цікаві завдання поетичного направлення! А пані Світлані особлива подяка за невтомне керування проектом.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, за нове завдання! Це вже наче квест...

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...