вівторок, 12 травня 2015 р.

Вебінар "Сигарети для хіміка" Вікторіїї Григи

Сьогодні в рамках нашого міжшкільного проекту "Змінимо звички" вчителька хімії з Маріуполя п. Вікторія Грига провела свій перший в житті вебінар.
Справилась на відмінно.
Підготувала для наших учнів надзвичайно чудову пізнавальну презентацію "Сигарети для хіміка", організувала роботу в спільній презентації з використанням онлайнового хімічного редактора формул.
Діти з різних куточків України відчули, що таке одночасно працювати в сусідньому слайді. Я також із величезним задоволенням побувала в ролі учениці.  Створювала формулу, хоч давно забула хімію, І тут мені на виручку із сусіднього слайда, а, насправді, аж з Одеси, прийшла п. Людмила Бобряк і дала правильну картинку. Але ж я і свою залишила на пам'ять про те, як освоювала отой незнайомий для мене хімічний редактор. І відчула поруч дружнє плече. Радію, що в такому приємному товаристві, хоч всі ми зараз завантажені - кінець навчального року. І в нашому проекті теж наближаються жнива.
Хоч сьогодні і був вихідний, у нас активно трудилися і учні, і вчителі - керівники учнівських шкільних команд.
А в кінці вебінару ми всі дружно подякували прекрасному і талановитому педагогу - п. Вікторії за допомогою онлайн-сервісу ЛИНОИТ. 
Ось скріншот із нашої спільної хмаринки:
Після обіду п. Олена Дабдіна з Харкова надіслала нам відео з вебінару.
Сьогодні ми всі багато чому навчилися і здружилися ще більше.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...