середа, 15 квітня 2015 р.

По гарячих слідах VI форуму Microsoft "Вчитель-Новатор"

Сьогодні в нас в Теребовлі відбувся тренінг для вчителів інформатики на тему "«Робота у  OneNote online, створення презентацій засобами додатку Sway».
На тренінгу вчителі  мали змогу дізнатися про можливості використання корпоративної хмари навчального закладу Office 365 та особистої хмари вчителя на теренах OneDrive. Саме  таку інформацію я привезла із столиці, побувавши 23 березня на VI форумі Microsoft "Вчитель-Новатор".
Найбільш цікавою для колег була робота в спільних документах. Дуже корисною є можливість вбудовувувати  такі документи на сайт чи блог..
Саме цим мені і хочеться поділитися в даній публікації, бо, як виявилось, для багатьох сьогодні ця новинка стала приємним відкриттям.
На хмарах, які пропонує Microsoft, можна ндзвичайно швидко організувати опитування, як ось сьогоднішнє. Достатньо надіслати посилання на нього на електронні адреси респондентам, чи просто надати їм доступ до нього в Інтернеті. Для  проходження опитування  клікніть на посилання http://1drv.ms/1OfwhcI.
Після цього служба хмари OneDrive автоматично згенерує всі відповіді в таблицю Excel, в якій дані можна відфільтрувати по певних категоріях і побудувати діаграму
Цікавою була робота по створенню спільної онлайн презентації Power Point:

Звичайно, нам бракувало на всіх присутніх  трафіку Інтернету, тому частина завдань залишилася як домашня робота.
Але хвилююче приємно було бачити на спільному екрані, як добавлялися дії і думки учасників тренінгу і ми розмірковували вслух, яким чином ці технології пригодяться нам на уроках.


І аж ніяк не обійшлося без інтерактивного опитування за допомогою онлайн сервісу  Kahoot it! 
Хочу сказати, що найбільш за все мене приваблює в Office 365 Календар. Створивши якусь подію, Ви отримуєте віртуальну кімнату для проведення вебінару Lync Web App, куди відразу можете запросити гостей за допомогою автоматизованого сценарію  співпраці Outlook з Календарем

Изображение
Отже, задоволення немало. Коли мене запитують, що я привезла з форуму, відповідаю: НОВІ ЗНАННЯ, якими щедро ділюся.
Радію, що й мої колеги-форумчани також не дрімають, не заховали в чобіт нових технологій, а показують чудові приклади, як от пані  Тетяна Чабала на своєму блозі
Віртуальна лабораторія учителя інформатики
Зачарував своїми можливостями і дизайном засіб створення презентацій   Sway. Як захочете "блиснути" з презентацією перед публікою, то свіжішого і привабливішого не знайдете. Ось, полюбуйтеся роботою п. Олени Дабдіної  з Харківської гімназії №14
Сайт "Английский для младших школьников"  Презентація  Sway "Роботи учнів 3-А класу".
 Хмарний застосунок OneNote -це потужний ресурс для спільної колективної навчальної діяльності, для творчих міжшкільних проектів.  Ось наш тренінг відбувся на базі даної хмари.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...