вівторок, 21 квітня 2015 р.

Нашого полку прибуває! Проект у хмарному OneNote "Змінимо звички"

Персональне знайомство всіх учасників проекту (вчителів та учнів) відбувається на спільній онлайн дошці  Padlet. Кожного дня тут появляються нові обличчя з веб адресами, де можна з ними поспілкуватися.Як добре, що саме в понеділок на Головній сторінці нашого спільного онлайн Блокнота появилося наступне повідомлення:

До участі в проекті долучається Першотравенська ЗОШ№1працювати будуть учні 6 класів під керівництвом Понежі Наталії. Наше завдання дослідити історію поширення цієї шкідливої звичкиРезультати роботи будемо оформляти в вигляді спільного блогу.

 Кажуть, що понеділок добрий для початку справи. Це підтвердилося фактом, що слідом за Першотравенськом у нас появилася дуже симпатична компанія: Група журналістів, підопічні вчителя української мови та літератури п. Ірини Подлєсної, Запорізька область.
Изображение


Привіт! Ми- учні Новоспаської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Нас приваблює журналістика. Ми вирішили приєднатися до проекту "Змінимо звички".

Ми об'єдналися в команди для того, щоб розкрити у простий та цікавий спосіб на прикладі реклами тютюнових виробів, як життєві цінності підмінюються і пов'язуються із вживанням тютюну й дослідити, як змогла сигарета отримати перемогу над знаменитими, творчими сильними особистостями.


P.S. Сьогодні зустріла давнього знайомого при смакуванні сигаретою. Запиталася так, між іншим, чи давно курить. Від 5 класу. Почав курити, бо старші агітували:"Ну ж бо, давай, попробуй!"

Затягнуло на все життя. Зараз викурює щоденно пачку за 13 грн. Вважає, що залежний і хімічно і психологічно. 13*30=390 грн. - можна було б використати з якоюсь користю для дому, але неможливо обійтися. Крім цього, кожного ранку затяжний кашель, часте нервове напруження, дратівливість. Є над чим задуматися.
Наш проект має на меті вказати шлях і спосіб змінити звички. Як саме - вирішують наші учні. І скоро ми почуємо їхнє спільне рішення!
Изображение

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...