середа, 22 квітня 2015 р.

Свіжа ідея про інтеграцію Office 365 з Moodle

Створюючи в дистанційній школі на платформі Moodle уроки чи сторінки з навчальним контентом, ми не можемо обійтися без вбудованих документів, презентацій чи таблиць, які розміщені на хмарах OneDrive чи диску Google.
Це доволі зручно не лише для інтерфейсу викладеного навчального контенту, а й дає можливість вносити необхідні зміни у вже вбудовані об'єкти безпосередньо на тих хмарах, де вони розміщені. Всі зміни автоматично зберігаються і відображаються на платформі дистанційної школи.
Чого не скажеш про документи, завантажені в систему з ПК. Внести зміни в нього можна лише на ПК, після чого його потрібно повторно завантажувати в систему.
Ось чому я надаю перевагу використанню онлайн документів. Крім цього, в свій курс можна вбудовувати й інші веб-продукти.Сьогодні я навчилася використовувати можливості хмарного OneNote для диференційованого навчання. Саме тому розмістила посилання на роботу в різнорівневих варіантах в дистанційному курсі:
 Після переходу за даним посиланням учні попадають у хмарний Блокнот, де для них організоване середовище для роботи з диференційованими завданнями:


Попрацювавши кожний відповідно до свого рівня, учні отримують домашнє завдання, яке перенаправляє їх назад в Хмарний кабінет вчителя для проходження дистанційного уроку і отримання онлайн оцінки в електронному журналі.
Вважаю доцільним створення диференційованих тестів саме на платформі Moodle, так як учень відразу бачить свій результат, а вчитель може його перенести з онлайн у класний журнал.
 Отже, приємно відмітити, що всі хмарні середовища можна легко і красиво інтегрувати одне в інше і навпаки, тим самим розширюючи можливості використання різноманітних  вебпродуктів та вебтехнологій з метою урізноманітнення різних видів навчальної діяльності як безпосередньо під час уроку, так і при змішаному навчанні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...