неділя, 5 квітня 2015 р.

Вчитель-Новатор - це покликання серця!

Вже 3-й рік поспіль маю радість від зустрічей з колегами-однодумцями в галузі ІКТ в освіті. 24 березня цього року наша зустріч відбулася нетрадиційно: в приміщенні Новопечерської школи, яка є школою мрії кожного учня. Її ще називають школою майбутнього.
Відколи приїхала з Києва, всім своїм учням та колегам показую сайт та відеоролик про неї і про Новопечерські Липки - район столиці, де вона знаходиться .
Про події, які відбувалися на форумі, можна дізнатися на порталі освітян Педрада.
Всі фото від офіційного представника форуму знаходяться на хмарі Microsoft OneDrive.
Паралельно з проведеннням форуму відбувалася його онлайн трансляція, відео якої  публікувалося на сайті http://pedpresa.ua/
А свої спогади про цей захід я оформила у вигляді 3-хвилинного ролика, в якому присутні дорогі мені люди, яких знала раніше,  і тих, з ким була знайома до цього часу лише віртуально.

І варіант сумний, бо так швидко закінчилася наша креативно надихаюча  зустріч, а ІІ - оптимістичний, бо вчителі-новатори  несуть факел свіжих знань і технологій в українську освіту!

15 і 21 квітня планую поділитися новими знаннями, отриманими під час тренінгів у Новопечерській школі, з вчителями математики та інформатики Теребовлянського району, а в травні  - в Тернополі. Для тих, хто хоче самостійно ознайомитись з навчальним контентом, який нам був запропонований, публікую дане посилання.

1 коментар:

  1. Дуже радію за вас, пані Світлано! Бачила Вас і багатьох, з ким знайома лише віртуально, на світлинах на сайті! Навіть здалека долетіла до нас атмосфера свята, творчості та сподівання змін накраще і якнайшвиджше. Це здорово, що Ви щедро ділитесь своїми знаннями, бажаю Вам найкращих слухачів та послідовників.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...