середа, 11 березня 2015 р.

Навіщо робити резервування навчальних курсів і як це робиться

Картинки по запросу backup iconВосени 2014 р. в рамках  ІІ Міжнародної освітньої конференції Intel на базі мого Хмарного кабінету відбувся дистанційний тренінг "Вивчаємо Moodle", внаслідок якого 22 талановитих вчителів-предметників опанували технологію створення системи управління навчанням.
Заліковою роботою курсантів було створення мінікурсу, що складається хоча б з одного інтерактивного мультимедійного уроку та тесту.
Сьогодні більшість з них отримали свої власні Хмарні кабінети, в яких успішно працюють. Новим проектом стало створення спільної освітньої платформи на базі eduCLOUD Moodle, де можуть працювати усі бажаючі вчителі, переймаючи досвід від інших, а потім створені якісні навчальні курси переносити на особисті Хмари для роботи зі своїми учнями. Так народився наступний ресурс Відкрита школа.


Moodle2.8
Про це ведеться обговорення у спільному гугл-документі  Перспектива: сходинками Moodle.
Вчора цілий вихідний я активно працювала над перенесенням прикладів курсів вчителів-предметників із своєї Хмари у Відкриту школу .Хочу поділитися з колегами-хмарниками способом створення резервної копії свого навчального курсу і  дати домашнє завдання: створити backup (резервну копію) і надіслати мені для встановлення її на нашу спільну Хмару.
Користь для всіх очевидна: обмін досвідом і продовження нашого навчання. А також допомога всім, хто долучатиметься до нашої найсучаснішої Хмарної команди успішних вчителів України.


Навчальний скрінкаст "Як створити резервну копію навчального курсу на платформі"Moodle"


Посилання на створені бекапи курсів надсилайте на емейл popsm6@gmail.com. Всі Ваші доробки будуть розміщені у Відкритій школі.

1 коментар:

  1. Пані Світлано! Яка ж Ви трудівниця! За Вами йти легше, ніж продиратися самій. І я вже скучила за домашніми завданнями.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...