субота, 7 березня 2015 р.

8 Березня і дистанційне навчання

Картинки по запросу 8 березня міжнародний жіночий день
Наближається святкова дата, і як би там не було, всі з нетерпінням чекають свого чуда. А я вже й не знаю, чи чекаю...
Та  6 березня мене чекав приємний сюрприз у моєму найріднішому "важкому" 6 класі. Не буду вдаватися в деталі, думаю, всі читачі мають розуміння цього слова.
Так от, заходжу в клас, вітаюсь, і, як завжди, запишемо тему уроку. А учні: "Тема вже записана і на дошці і в зошитах".  І так гарно-мило дивляться ще й усміхаються. Дивлюся на дошку - тема актуальна. "Звідки знали, яка тема?" - питаюся. " З підручника", - кажуть. Логічно. Але ж як приємно!
Два дні не мала спокою, хто до цього додумався, наважилася випитати. І, на моє здивування, зовсім не відмінниця, і, мабуть не хорошистка з інших предметів, але з інформатики, хорошистка Юля. Саме та Юля, від поведінки якої на уроках стогнуть всі мої  колеги.
Ось він, мій 6-й:

Це  перший експериментальний клас, з яким навчаємось у дистанційній школі.
Сьогодні  можу сміливо пишатися своїми учнями: вони почуваються  впевнено на уроках в Хмарному кабінеті, вміють здавати тести, виконувати завдання типу есе, завантажувати файли з домашнім завданням на сервер.
Ось робота Юлі з останнього уроку:а ось Марти, відмінниці, попередня практична робота:

А так виглядає сторінка вчителя в дистанційній школі, на яій  він отримує і оцінює учнівські файли:
А тут сторінка з есе, яке виконала саме та Юля в Хмарному кабінеті:


А вчора у нас була корупція: учні привітали мене з наступаючим святом коробкою шоколадних цукерок, яку ми в класі розпечатали, пригостилися, а потім наша Юлечка сказала:"Світлана Михайлівна, візьміть цукерки в учительську і пригостіть всіх вчителів, нехай усім буде солодко!"


4 коментарі:

 1. Світлано Михайлівно, Ви - щаслива вчителька! Ви можете роздивитися в розбишаці ДИТИНУ, полюбити її (адже без любові про клас так не напишешь). Читаючи цей пост, я не вірила, що 6-й клас - "важкий", що від Юлиної поведінки "стогнуть" Ваші колеги. У Вас - чудові діти! Ви змогли їх зацікавити новим підходом до навчання, і вони Вам "платять" повагою, любов*ю і ...цукерками. Хай так буде і надалі! Зі святом Вас і Ваших дівчаток!

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую, пані Наталю, за теплий коментар. Він дуже доречний саме сьогодні. Обов'язково передам Ваше привітання своїм крутеньким!

  ВідповістиВидалити
 3. Як гарно привітали Вас зі святом Ваші "експериментальні"дітки! Приєднуюсь до вітань, Світлано Михайлівно! Ваша спільна праця з шостим класом надихає і мене.

  ВідповістиВидалити
 4. Не все просто з першого разу і не все легко дається, головне, не відступати назад і не опускати рук, ми на правильному шляху. п. Вікторіє.

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...