четвер, 12 березня 2015 р.

Відновлення резервної копії - 3 хвилини часу, а задоволення надовго!

Картинки по запросу відновлення бекап iconСьогодні отримала вчительське задоволення від перевірки домашніх робіт у Хмарному кабінеті. А саме, практичних робіт з інформатики у 6 класі, які учні надсилають для перевірки на сервер у прикріплених файлах. Ось дві найкращі: Притки Вікторії і Павлюка Віталія:
Одночасно демонструю співпрацю платформи Moodle з OneDrive: як гарно виглядають документи, підшиті на веб-ресурс саме з цієї хмари.
Але ще більшу радість принесла домашня робота Вікторії Григи, колеги і курсантки тренінгу "Вивчаємо  Moodle", яка сьогодні не лише успішно впроваджує методику і технологію дистанційного навчання в Хмарному кабінеті, а й готова поділитися своїм досвідом і напрацюваннями  у Відкритій школі.

Пані Вікторія щедро ділиться своїми досягненнями та успіхами на блозі
ЛАБОРАТОРИЯ ТВОРЧЕСТВА блог учителя химии, а сьогодні надіслала виконане домашє завдання, яке було дане  11 березня у публікації Навіщо робити резервування навчальних курсів і як це робиться.
Її робота заслуговує найвищої оцінки з мого боку, як тренера курсів, а також спонукала мене  до створення нового навчального скрінкасту "Як відновити резервну копію курсу":

Внаслідок відновлення  курс, створений п. Вікторією, тепер розміщений на спільній освітній навчальній мультимедійній платформі "Відкритій школі", де вчителі матимуть змогу побачити і навчитися сучасного дистанційного навчання учнів на веб-платформі найновішої версії Moodle2.8.
Зрозуміло, що таким чином можна переносити курси з однієї платформи на іншу, тобто вчителі-предметники одного фаху зможуть обмінюватися ними і використовувати в своїй роботі  напрацювання колег за фахом, відредаговуючи їх на свій смак. Курси з особистих Хмарних кабінетів за бажанням їх власників можуть бути перенесені на спільний веб-ресурс і  навпаки.

Чи не класна ідея? А Ви як гадаєте?

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...