середа, 21 січня 2015 р.

Як редагувати обліковий запис Moodle

shutterstock_185467856.jpg


Отже, вчитель створив логіни-паролі для своїх учнів, роздав їм і пояснив як потрапити до Хмарного кабінету. Учні можуть редагувати власний акаунт, вносити додаткові контакти: Skype, VK, Facebook, Gmail та інші.
Сьогодні розглянемо як це має робити учень.


Крок1. За вказаною вчителем адресою учень потрапляє на сторінку Увійти на сайт в систему і вводить у відповідні поля логін та пароль, надані йому раніше.


21.01.png


Крок2. Натискає на кнопку Вхід і потрапляє в систему на Головну сторінку, де бачить у панелі Користувачі на сайті кнопку із своїми даними
211.01.png


Крок3. Щоб внести зміни в свій обліковий запис, потрібно натиснути дану кнопку із своїми Прізвищем та ім'ям


212.01.png


Крок4. На сторінці свого профілю справа у блоці НАЛАШТУВАННЯ заходимо в пункт Редагувати інформацію, де користувач може змінити свою електронну пошту, завантажити профільне фото і т.п.


213.01.png


Крок5. За допомогою кнопки Змінити пароль користувач може за бажанням встановити свій новий пароль


214.01.png


І ось учень вже щасливий і прагне вчитися на Вашому веб-ресурсі!


Хто вже пройшов навчальний тренінг чи навчився самостійно, той зрозуміє про що я пишу і скористається даною інформацією із задоволенням.
Для інших платформа Moodle - неорана цілина, але і одночасно бажана мрія.
Багато вчителів і викладачів вузів після тренінгу в рамках ІІ Міжнародної освітньої конференції Інтел писали мені про бажання навчитись. І, як було обіцяно, найближчим часом планую провести онлайн-тренінг по формуванню практичних вмінь і навичок роботи в Хмарному кабінеті.
Тренінг буде проходити у новому форматі  у вигляді вебінарів - практикумів. Оскільки платформи для проведення вебінарів не є безкоштовними, то навчання теж буде платним (ціна помірна). Планую індивідуальний супровід у вигляді скайп-консультацій (як показує отриманий досвід, це в деяких випадках просто необхідно), тому число учасників буде обеженим до 20.
Дату початку навчання оголошу на ФБ після набору навчальної групи.

Бажаючі взяти участь у навчанні можуть написати мені про це у приватне повідомлення в чаті.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...