пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Жива діаграма в школі, як у Савика Шустера

Якось одна з моїх віртуальних колег готувалася до відкритого уроку (бо атестується) і хотіла якийь крутий застосунок, щоб на дошці відображалась діаграма   роботи, яку виконують учні на уроці.
Сьогодні мова знову піде про онлайн застосунок Kahoot it!
У попередній публікації я писала про створення тестів та методику проведення гри з ними на уроці, До речі, як вчитель математики, приємно вражена, що тут вбудований редактор символів, що дає можливість записувати формули.
А сьогодні хочу поділитись, як на уроці можна організувати дискуію чи опитування .
1. Вчитель створює свій веб-продукт у застосунку Kahoot it!
2. Наша дискусія виглядатиме на уроці  після того, коли до неї приєдналися гравці (тут їх 3, обведені червоним кольором) так:


3. Як просто! Після натискання кнопки Start now на вчительському екрані появляється запитання для мобільного голосування, а в на учнівських пристроях - картинка з відповідними кольорами. Учні голосують, натиснувши на один із кольорів.4. А в цей час! У вчителя на екрані - таке бажане і очікуване ЧУДО (результат голосування у вигляді діаграми):


5. Крім цього, сервіс дає можливісь скачати на диск Гугл чи на ПК файл з результатами поіменного голосування у форматі Excel.

Думаю, що таке використання застосунку Kahoot it!  буде доречним і в позакласній роботі. 
Прохання до читачів:
 Напишіть, будь-ласка, в коментарях своє бачення використання мобільної дискусії в школі.
Азартних Вам дискусій і радісного настрою Ваших учнів!3 коментарі:

 1. Класно! Цією технологією з web 2.0 я можу скористатись під час уроку, наприклад, доповнити вправу "Займи позицію" чи на початку уроку після оголошення проблемного питання дізнатись про думки учнів, а наприкінці уроку ще раз провести та порівняти результати. Під час позакласних заходів у формах: дискусія, круглий стіл, ток-шоу та ін. Варіантів безліч. Дуже цікаво, дякую!

  ВідповістиВидалити
 2. Це й справді класний застосунок!
  На загальному екрані не висвітлюються імена проголосувавших, тож діти спокійно можуть висловлювати думки з будь-яких проблемних питань. Найкраще для рефлексії, це економить час.
  Дякую Вам за цікавинку!

  ВідповістиВидалити
 3. Учням подобається працювати з такими сервісами, продемонструвати свої знання, отримати перемогу - це круто. Діти захоплюються процесом і завжди прагнуть бути кращими. Користуюсь http://www.triventy.com/. Усі результати тестування зберігаються в файл електронної таблиці. Зручна статистика результатів.

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...