середа, 21 січня 2015 р.

Онлайн-технології для оптимізації навчання при мінімальних технічних ресурсах


Ще зовсім недавно я обминала всі публікації, в яких йшлося про використання мбільних пристроїв учнів для навчання під час уроків.Причина банальна - сама до такого пристрою ще не дожилася, телефон мій найдешевший, лише для спілкування. А навіщо мені смартфон, якщо в мене є ПК вдома і комп'ютерний клас в школі? Хоча, побувавши 26-27 жовтня на дводенному семінарі-тренінгу для талановитих вчителів iChampions, зрозуміла, які переваги мають малогабаритні мобільні пристрої, а ще вірніше, просто зачарувалася сучасним IPad  Apple та широким спектром використання його можливостей у навчанні. 


Це настільки актуально і перспективно, що не втрималася( хоча за тими передумовами конкурсу для шкіл моя не підпадала у можливість виграти дану техніку) від спокуси взяти участь разом з учнями у конкурсі національного проекту "Відкритий світ".
Обставини, на жаль, не сприяли тому, щоб для нашої школи світ відкрився, хоча наперекір невтішним для нашої сільської місцевості пргнозам, школа все-таки в число щасливців увійшла.
Сьогодні мені надзвичайно поталанило зробити колосальне відкриття, яким хочу поділитися в мережі зі своїми читачами. Отримала посилання від свого доброго віртуального друга на ФБ Науки України на йогопублікацію Mobile E-Learning, відшукала даний веб-сервіс і створила на ньому тест "Площі чотирикутників".  А після того, як випробувала, як він працює, просто задихаюся від щастя: це дуже схоже на те, що нас навчали  на iChampions, тільки не конче мати IPad  Apple, дорогу апаратуру і кабельний високошвидкісний інтернет.
Достатньо демонстраційного екрану з онлайн підключенням, на якому вчитель демонструє тест:


Учні відповідатимуть із своїх мобільних пристроїв! Це просто супер! У них у кожного смартфони зі своїм інтернетом, який зовсім незалежний від нашого шкільного, якого мені цілком достатньо для демонстраційного екрану! 
Після того, як вони наберуть у своїх мобільних браузерах адресу, яку бачать у заголовку цього вікна, їм відкриється запрошення ввести код гри, який тут розміщений за текстом  Game-pin. Коли учні введуть в себе код, на екрані вчителя відображається список учасників гри і тестові запитання.
На екранах учнів картинка , яка пропонує вибрати колір правильної відповіді. 


Тож давайте зробимо учням такий мобільний сюрприз на урок! Їм це гарантовано сподобається.
Спасибі Науці України за посилання на такий цікавий для дітвори ресурс!

1 коментар:

  1. Щойно попробувала цей ресурс - так все красиво працює!!! Одна приємність. Без сумніву - учням такий спосіб навчання сподобається!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...