неділя, 11 січня 2015 р.

Де найкраще зберігати важливу інформацію?Звичайно, на Хмарі. До Хмари є доступ звідусіль, де є  Інтернет. Хмарних сховищ сьогодні теж багато: диски Гугла, Яндекса, OneDrive, DropBox, і т.п.
Але , маючи 1,5-річний досвід роботи у власному Хмарному методичному кабінеті, я переконалася, що платформа Moodle - ідеальне хмарне робоче місце сучасного вчителя.
Сьогодні тут організувала ще одну методичну поличку - "Англійську дистанційно".
Можливо, комусь видасться дивним, що фахівець точних дисциплін започатковує такий ось лінгвіністичний курс. Але, це - моя давня мрія і вимога сьогодення. Нещодавно натрапила на актуальну, на мій погляд, тему:"
50 бесплатных онлайн-курсов по IT и предпринимательству, которые стартуют в 2015 году", де головною вимогою є знання англійської мови. Тобто, необхідні знання можна отримати, володіючи іншими знаннями. Так от і вирішила "складати" корисні знання та посилання на шляхи до них на найсприятливішому для цього сучасному  грунті.
Часто в соцмережі Фейсбук натрапляю на цікаву інформацію. зберігаю її у своїй хроніці, але через деякий час вже не можу віднайти. На Хмарі Moodle надзвичайно просто можна структурувати і впорядкувати будь-яку інтерактивну мультимедійну онлайн інформацію, зробивши її доступною для користувачів.

Тепер буду в Хмарному кабінеті формувати цікаві і корисні рубрики, як от:


2 коментарі:

  1. Творча людина - творча у всіх сферах. Найдивовижніші досягнення народжуються на пересіченні наук.
    Дякую Вам за підказку, як не загубитись у морі інформації сьогодення!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...