пʼятниця, 7 листопада 2014 р.

Звіт про результативність дистанційного тренінгу в рамках ІІ міжнародної конференції Intel "Нові горизонти ІКТ в освіті"
Ось і завершився наш дистанційний тренінг рамках  ІІ міжнародної освітньої онлайн конференції Intel для України і країн СНГ "Нові горизонти ІКТ в о світі" - "Створення системи управління навчанням засобами клієнт-серверних технологій".
Пролетіли, як ластівки, безсонні ночі моїх курсантів, але сьогодні вони задоволені немало, так як опанували технологію створення дистанційного навчального курсу, інтерактивного мультимедійного уроку та онлайн тесту на платформі Moodle2.6.
Осідлали норовистого Мудла! Тепер він слухняно працюватиме на них , проносячись на Moodle-Хмарах - їхніх  віртуальних творчих лабораторіях, авторських майстернях - Хмарних кабінетах, які вони отримали після підтвердження  здобутих на тренінгу знань.
Вітаємо нового власника Хмарного кабінету
Вітаємо нового власника Хмарного кабінету

Вітаємо нового власника Хмарного кабінетуДругим бонусом нашого навчання стане сертифікат учасника ІІ міжнародної освітньої онлайн конференції Intel для України і країн СНГ "Нові горизонти ІКТ в о світі".
Запршую познайомитись з презентацією, яка була представлена на вебінарі 05.11.2014р.
Наше навчання принесло свої плоди: створені найкращими креативними педагогами України  навчальні інтерактивні ресурси. Пропоную познайомитись з найцікавішими.
Для мене участь у ролі спікера такого важливого заходу стала визначальною: вперше провела вебінар і здобула новий досвід.
Запис вебінару можна переглянути тут.
 Але, найголовніше, отримала велике задоволення від спілкування зі своїми курсантами з різних куточків України, з якими провела незабутні безсонні віртуальні навчальні ночі і сьогодні радію їхніми успіхами, а також тим, що ми разом формуємо майбутню нову українську освітню технологію.
Адже Хмарний кабінет вчителя - це місце, де він може створити та розмістити всю свою електронну дидактичну навчальну базу: інтерактивні навчальні курси, що складаються із сучасних мультимедійних уроків, оснащених найсучаснішими динамічними навчальними веб-продуктами, онлайн-тести, електронні журнали.
 Це кабінет, до якого приходять учні, щоб поспілкуватися з навчальною метою з вчителем та однокласниками, сюди вони завантажують домашні завдання та практичні роботи, тут отримують незалежні оцінки і мають вільний доступ до навчального контенту з необмеженим часом навчання у відповідності  з їхніми особистими навчальними  здібностями.
 Такий Хмарний кабінет ходить за вчителем з класу в клас, приходить до учня додому. Його не потрібно носити на флешці чи диску. Інспектору не потрібно їздити до школи і перевіряти конспекти у вчителя. 
Я впевнена, що найближчим часом Хмарна технологія замінить всі шкільні шафи з папками, стенди на стінах кабінетів. Адже електронна наочність не рветься і не вицвітає, не ржавіє і не тоне у воді, у вогні не горить. Не коштує грошей, легко редагується і оновлюється.
Ми справді підійшли до нових горизонтів ІКТ в освіті.
Хоча, хибно думати, що все зроблять інструменти Moodle. Для такої роботи потрібні творчі, закохані в свій предмет, педагоги, які схильні до роботи з ІКТ.
Спілкуючись з вчителями, які опанували технологію Moodle, приходжу до висновку: щоб створити якісний дистанційний курс з предмету, необхідна творча група педагогів, тому що великий обсяг роботи.
Але вірю, що найближчим часом, коли вчителі здобудуть необхідні знання, вони почнуть об’єднуватись для створення спільних дистанційних ресурсів, які в недалекому майбутньому стануть надійною опорою для кожного вчителя, а також необхідним і доступним джерелом здобування знань для учнів.2 коментарі:

  1. Щиро дякую Вам, Світлано, за відкриття для мене Хмарних технологій!
    А Ваш мелодійний голос мене зачарував.

    ВідповістиВидалити
  2. Спасибі, Алло! Всі мої курсанти стали моєю новою професійною родиною. Було приємно спілкуватися з Вами на одній Хмарі, де немає ніяких меж: ні за місцем проживання, ні за предметом викладання, ні за мовою спілкування.

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...