понеділок, 6 жовтня 2014 р.

Реєстрація на тренінг для освітян-Хмарочосів в рамках ІІ Міжнародної конференції Intel

У мене є своя Хмаринка - Відкрита школа ІКТ на платформі Moodle2.6. Тут вистачає місця і для створення навчальних курсів, і для зберігання дидактичних сучасних веб-продуктів, і для спільних міжшкільних проектів. А також для моїх колег-Хмарочосів, які хочуть навчитися сучасним ІКТ. Спочатку для вчителів інформатики я створила тренінг, який навчає працювати  з технологією Moodle2.6.  Цей тренінг пройшов успішну апробацію в рамках авторської педагогічної майстерні вчителів інформатики Тернопільської області. В результаті ними створено мультимедійний курс інтерактивних уроків "5 клас, Інформатика" згідно нової навчальної програми.
В даний час я працюю над створенням курсу "6 клас, Інформатика"
 Тренінг створювала таким чином, що годиться для всіх вчителів-предметників, нічого  недоступного для неінформатиків тут не існує.Про користь і задоволення від такої роботи напишу пізніше, бо зараз як спікеру  ІІ Міжнародної конференції Intel мені випала можливість дати шанс навчитися всім бажаючим, а це означає: показати шлях до навчальних ресурсів та створити робоче місце на своїй Хмаринці для кожного, хто хоче вчитися. Рекомендую всім бажаючим  насамперед зареєструватися на сайті http://conf2014.iteach.com.ua. 
Таким чином Ви зможете відвідати більше тренінгів і курсів, отримати сертифікат учасника цієї конференції і навіть подарунок у разі виконання Вами завдань не менше трьох тем.
А тепер гайда до мене. Запрошую на свій авторський тренінг!
Крок 1. Заповнюємо дану реєстраційну форму:
Крок 2. Переходимо за  даним посиланням на сторінку тренінгу. Матеріали тренінгу доступні для гостя, тому, щоб дістати можливість їх переглядати, як варіант, заходите як гість.
Крок 3. Для того, щоб створити в даній системі свій курс, урок, тест, Вам необхідно зареєструватися як користувачу. Реєстрація ручна, тому не панікуйте, коли відразу на Ваш емейл не надійде підтвердження про неї. Буду слідкувати, щоб підтвердити кожну реєстрацію, а в разі довгоочікування напишіть коментар сюди, в блог.
Крок 4. При успішній реєстрації Ви отримуєте право Автора курсів і можете створювати свій курс ( у матеріалах тренінгу йдеться  саме про це).
Крок 5. У випадку успішного створення Вами курсу чи фрагменту курсу і бажанні працювати з даною технологією Вам буде безкоштовно надана аналогічна Хмаринка.
Примітка.  При роботі з інтелект-картами натискаєте на стрілочки, які ведуть до відкриття навчальних відеороликів. Клікайте на посилання з YouTube, всі вони відкриваються.
Буду рада всім віртуальним учням! Навчаймося одні в одних, поки є можливість! Реєстрація на конференцію продовжується! Вся інформація ТУТ!

4 коментарі:

 1. Відповіді
  1. Спасибі за позитивний відгук,п. Максим! Це надихає до праці.

   Видалити
 2. Пані Світлано, вітаю! Ви молодець.Успіхів Вам і всім нам!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Удачі і натхнення! Нехай всім щастить!

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...