середа, 8 жовтня 2014 р.

Запрошую на Круту сучасну Хмару, яка прямує до нових горизонтів ІКТ!

Сьогодні  на сайті ІІ міжнародної освітньої онлайн конференції Intel для України і країн СНГ опубліковано анонс моєї теми "Створення системи управління навчанням засобами клієнт-серверних технологій". Реєстрація на конференцію триває.
В останньому опублікованому пості
Реєстрація на тренінг для освітян-Хмарочосів в рамках ІІ Міжнародної конференції Intel
я повідомила як потрапити на це міроприємство, а зараз хочу опублікувати графік нашого хмарного навчання. Отже, тренінг буде проходити у вигляді дистанційного курсу з 10 по  14 жовтня 2014. Учасники  матимуть можливість кожного дня ознайомитись з черговим модулем теми (їх є 5) та виконати  рекомендовані практичні вправи. Кожен учасник вибирає  для себе зручний для навчання період часу, продиктований  його індивідуальними особливостями.
Результатом 5-денного самостійної роботи планується мінікурс зі свого предмету з 1-2 інтерактивних мультимедійних уроків та принаймі 1 тесту, створеного на запропонованій платформі Moodle2.6.
Щоб отримати права автора курсу, необхідно зареєструватися в системі як користувачу  і дочекатися підтвердження. В разі виникнення непорозумінь пишіть коментарі сюди в блог або до мене в чат на ФБ.
5 листопада о 18 год. ми зустрінемося з Вами на вебінарі, де буде підведено підсумки нашого дистанційного навчання, а також озвучені інші сучасні цікаві  можливості та приклади роботи на даній платформі , що реалізують можливість вчителя дистанційно управляти навчанням учнів за допомогою клієнт-серверних технологій.
На даний момент працюю в системі, підтверджую реєстрації, надаю права автора курсів. одними словом, насолоджуюся статусом суперадміна. А років 10 назад починала  свою діяльність в даному напрямку з рівня макаки.

Мої любі нові учні! Рада вітати вас з початком нелегкого але, повірте, вартого того, щоб здобути нові сучасні знання, навчання! Чим складніша боротьба, тим солодша перемога у ній.
 А для гарного початку запрошую наш чудовий колектив перезнайомитись  до гугловського класу "Осідлаємо Мудла": кожен новий учень створює слайд про себе. Приємного спілкування!
Думаю, всім цікаво буде побачити географію нашого  класу майстрів, тому публікую тут загальнодоступну для редагування гугл-карту, де кожний учасник вкаже своє місце проживання і завантажить свої фото чи відео.  При нагодіможна навчитися як це зробити, прочитавши цю публікацію.

Впевнена, що кроки ІКТ будуть спрямовані на підвищення доступності, простоти в опануванні, мінімізації затрат часових і інтелектуальних резервів користувачів Інтернет!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...