пʼятниця, 10 жовтня 2014 р.

Путівник дистанційного курсу "Створення системи управління навчанням засобами клієнт-серверних технологій"

Путівник дистанційного курсу "Створення системи управління навчанням засобами клієнт-серверних технологій"

Сьогодні зробила цей путівник для учасників дистанційного онлайн тренінгу, який починається  10 жовтня 2014,в рамках  ІІ міжнародної освітньої онлайн конференції Intel для України і країн СНГ.

На сторінці тренігу Ви зможете побачити цей путівник у вигляді електронної інтерактивної книги, яку дає можливість створювати платформа Moodle2.6.
 Оскільки певна частина учасників зареєструвалася лише у Відкритій школі, а деякі - лише через гугл-форму. в путівнику Ви знайдете всі роз'яснення з цього приводу. Путівник, який Ви можете відкрити вгорі цієї сторінки - у роздрукованому вигляді, а на сайті Відкритої школи - його можна листати по сторінках. Мені дуже сподобався цей ресурс, сьогодні зробила його вперше. Впевнена , що й інші ресурси та види діяльності, які дає дана платформа, сподобаються учасникам тренінгу і вони знайдуть для них чудове застосування у своїй професійній сфері.
 Час від 14 жовтня до 5 листопада - це період, коли Ви ще можете допрацьовувати завдання тренінгу, а 5 листопада о 18 год. зустрінемось на вебінарі, де Ви зможете давати запитання, обмінятися ідеями  та почуєте про нові найсучасніші приклади використання можливостей клієнт-серверних технологій для створення системи управління навчанням свого предмету.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...