неділя, 28 вересня 2014 р.

Нові горизонти ІКТ: всі найсучасніші зручності для вчителя!

29 вересня стартує ІІ міжнародна освітня коференція INTEL для України і країн СНГ. Кожний бжаючий може зайти і зареєструватися для участі в конференції за посиланням http://conf2014.iteach.com.ua/
Тут Ви матимете можливість навчитись найновіших сучасних ІКТ  для застосування у соїй роботі.
На конференції будуть проводитись практичні заняття, тренінги, виконавши завдання яких, кожен учасник отримає відповідний  сертифікат. Але, найголовніше - це великий обсяг найсучаснішої інформації, яку підготували спікери з України, Росії, Казахстану та Узбекистану.
Мені також поталанило бути спікером цієї коференції. Представлятиму авторський веб-продукт "Створення системи управління навчанням засобами клієнт-серверних технологій" у вигляді тренінгу для вчителів (відкрито гостьовий доступ), на базі якого можна отримати теоретичні знання і практичні навички створення дистанційного навчального курсу зі свого предмету на платформі Moodlе2.6.
Особливості даної платформи унікальні для вчителя-предметника: тут є можливість створити електронну модель класно-урочної системи навання з впорядкованою послідовністю тем, уроків, зміст яких наповнений будь-якими найновішими ізюминками веб-технологій. Дана модель дає багатий набір інструментів для монтажу інтерактивного навчання: від створення навчальних продуктів до електронного журналу з реєстрацією онлайн-оцінок учнів та можливістю коригування їхніх знань.


Оскільки технологія хмарна, доступ до сервісу не залежить від операційних систем та різновидів електронних пристроїв, які використовуються учнями чи вчителями.
Надзвичайно корисна дана система і для дистанційного навчання учнів, і для використання безпосередньо на уроці. І, нарешті,   це знахідка при різних форс-мажорних обставинах, наприклад, - відсутності в учнів підручників. Ось як виглядає сторінка курсу "Інформатика, 6 клас"

6 коментарів:

 1. Пані Світлана, добрий день! Підскажіть, як можна потрапити до Вас на тренінг.

  ВідповістиВидалити
 2. В цьому пості є посилання на тренінг. Навпроти другої картинки текст "тренінгу для вчителів". Заходите як гість за даним посиланням і переглядаєте один за другим ресурси. Для того, щоб зробити самостійно курс чи урок, Вам потрібні логін і пароль, які Ви отримаєте або при самореєстрації, або надішліть мені свій емейл на адресу popsm1@andex.ua

  ВідповістиВидалити
 3. Уважаемая Светлана! Не удалось зарегистрироваться на Ваш курс ( не пришло письмо-подтверждение). Я могу еще попасть на него? Подскажите, как, пожалуйста

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. п. Вікторія! На Ваш емейл, вказаний при реєстрації надіслано лист. Ви успішно зареєструвалися і тепер можете працювати як зареєстрований користувач.

   Видалити
 4. Доброго дня, п. Світлано. Передивляючи роботи, які Ви виставляєте у Фейсбуці, дуже шкодую, що вчасно не потрапила на тренінг. Коли буде наступний чи можна ще встигнути?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Зареєструйтеся у Відкритій школі ІКТ і напишіть мені листа на popsm6@gmail.com

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...