понеділок, 28 липня 2014 р.

Інтернет технології на службі у школи


Оnline-інструмент від Google: таблиці і форми для ведення електронного документообігу та звітності

Саме директор є взірцем для усього колективу, як для директора, в свою чергу, управління освітою, і саме від правильно поставлених завдань й залежить успішність та швидкість роботи сучасного механізму "школа з ІКТ". Бо як вимагають, так і виконують.
Наведу приклад:

Сучасний вчитель, деколи, не розуміє для чого розкреслювати паперові таблиці і збирати дані вручну, щоб потім сісти за ПК і переносити все до електронної таблиці.
Ну що ж, почнемо? Запрошую. Тож ми вже знаємо, що якісно новий метод збору і обробки інформації існує і соромно  ним не користуватися. Напевно, кожен з читачів  заповнював електронну анкету в інтернеті.   Як приклад використаю один із своїх сайтів - сайт методичного об’єднання вчителів математики Золотниківського МЦ (http://goo.gl/1oocpz)Після того, як колеги заповнили поля форми (яку, до речі, можна не тільки розміщувати на сайті, а й надсилати посилання на email адресу вчителів), я, як автор форми, отримую зведену таблицю відповідей у електронному вигляді: можу її редагувати, надсилати на розгляд та роздрукувувати:

В електронних таблицях є можливість впорядкування та фільтрування інформації за певними критеріями.
Думаю, цей досвід буде корисним і працівникам управлінь освіти для швидкого, а, головне, зручного способу збору різного роду інформації у табличній формі.
Беззаперечно погодяться усі, хто володіє Гугл-формами, що це дозволить економити час і вести документообіг сучасно і ефективно.
Особливо цікаві можливості для директора і його заступників приховують сучасні ІКТ.
Хіба не здорово увімкнути комп'ютер і побачити готовий звіт, без необхідності збирати паперові варіанти від кожного вчителя і зводити у єдину таблицю?
Тож давайте навчимося це робити сучасно і часоекономно. Якщо вже маєте акаунт у Гугла, заходимо у розділ Документи і створюємо нову Форму.
Новый рисунок (4).jpg
І у вас вже є готова інформація! Не потрібно сідати й довго та нудно писати!
Як навчитися створювати гугл-форми, можна знайти за посиланням http://bit.ly/1n1dXFI
в блозі “ Творчий учитель” на сторінці “GoogleForm - безцінна знахідка для педагога!”

1 коментар:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...