пʼятниця, 20 червня 2014 р.

Як створити вчительський Хмарний методичний кабінетВолодіючи певним набором власноруч створених електронних методичних матеріалів, вчитель відчуває потребу мати   Хмарний методичний кабінет для зберігання, систематизації та вільного доступу для демонстрації їх учням.
Першим таким середовищем для мене став мій блог. 
Але, коли мені запропонували для ознайомлення та опанування Хмарний методичний кабінет, я зрозуміла: кращого хмарного вчительського кабінету немає!
Отже, що там є таке, чого не можна робити через блог чи сайт:
1.можливість створення систематизованих навчальних курсів з навчальних  предметів по класах ;
2.можливість створення інтерактивного уроку чи тесту, після проходження яких учні отримують оцінки в електронному журналі; 
3. вчитель бачить всіх учнів та їхні оцінки за кожний навчальний модуль;
4. спосіб поєднати навчання в школі з варіантом дистанційного доступу до навчального контенту, про переваги якого сьогодні багато пишуть в освітньому віртуальному середовищі.

 Я тут зупинюсь, хоча наведений вище  перелік далеко не повний, але достатньо аргументований для сучасного вчителя. 
18 червня 2014р.  при Тернопільському ОКІППО в рамках авторської творчої педагогічної майстерні вчителів інформатики мені було доручено провести тренінг "Створення системи управління навчанням з інформатики засобами клієнт-серверних технологій


Структура цього тренігу відображена на схемі:


Результатом тренінгу є рішення створити колективний курсовий проект вчителів-курсантів: систему інтерактивних  уроків з інформатики для 5 класу на базі "Відкритої школи ІКТ Світлани Попель". Світлини нашого тренінгу знаходяться ТУТ.


1 коментар:

  1. Здравствуйте!

    Очень интересно Вы все расписали. Спасибо за Вашу работу! Я только не совсем понял как это можно воплатить в сайт. Я вообще не профессионал, заказывал у слуги у компании. Вот мне делали ети ребята сайт: http://www.idg.net.ua/
    Это не реклама, просто хочу что б Вы посмотрели их портфолио и уже можно было пообщатся дальше как я смогу на такого типа сайты облако сам поставить. Повторюсь что я вообще не профессионал. Спасибо за понимание!

    ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...