четвер, 29 травня 2014 р.

Короткий відеокурс "Як створити оцінювальний тест на платформі Moodle"

Сьогодні закінчила роботу над створенням найкоротшого  в світі  відеокурсу , що навчає створювати тест з різними типами запитань на платформі Moodle2.6.
Сама недавно ще мучилася, створюючи такі тести. Спитаєте: чому мучилася? - бо випробовувала всліпу  інструменти для роботи, шкодувала час на читання інструкцій, тобто, навчалася методом проб і помилок. До речі, дуже непоганий метод, бо дає практичні навички і міцні знання. 
Навчаючись самостійно, відчула, що найбільший ефект на формування мого розуміння нових технологій дає перегляд відеороликів, які демонструють процес виконання тих чи інших дій, що приводять до створення певного навчального продукту.
Тому вибрала для створення дорученого мені тренінгу саме  відеоформат. Коротко, швидко і ефективно - такий основний принцип сучаснго навчання. 
Шановні колеги! Тепер можете не мордуватись, а просто переглянути  нижче розташовану інтелект-карту - путівник, яка допоможе вам опанувати технологію створення тесту на Хмарі.
Карта відеокурсу "Створення та редагування тесту на платформі Moodle2.6. 
Вказівка: На карті, яка відкриється за цим посиланням, в будь-якому місці натиснути ліву кнопку мишки і потягнути її вправо-вліво).Щоб переглянути відео, натисніть на кінці гілки карти та перейдіть за посиланням.
Приклад тесту, створеного на базі навчальних вправ, викладених у відеокурсі:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...