четвер, 29 травня 2014 р.

Найсучасніша система управління навчанням


Мультфільм: вчителів SjokkelsТема практичного курсу, який готує творча педагогічна майстерня вчителів інформатики Тернопільської області, членом якої являюсь і я, - Інструменти   Web2.0.
Керівник нашої групи - О.В.Барна, співавтор підручника Інформатика, 5 клас, вч. інформатики Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району. 
"Створення системи управління навчанням з інформатики засобами клієнт-серверних технологій"  - це доручена мені тема. 
На сьогоднішній день найбільш підходящим web-сервісом вважаю систему управління дистанційними навчальними матеріалами, що створено на основі LMS Moodle.
Про хостинги системи Moodle можна дізнатися  на блозі щодо дистанційного навчання. Автор блогу - вчитель інформатики Оксана Пасічник,  НВК "Школа-гімназія "Сихівська", розробила дистанційні курси з інформатики для 2-11 класів  на базі платформи Moodle 2.4, що розміщено хостингу http://www.mdl2.com
В Оксани Пасічник можна побачити спосіб організації навчального середовища і запозичити  багатий досвід в даному напрямку, але, оскільки час вносить свої корективи, а технології не стоять на місці, то я рекомендую новішу версію Moodle 2.6, яка несе для вчителя  нові можливості.
Moodle 2.6 - відкритий сервіс (Open Source) управління навчальним середовищем для вчителів України, який має безкоштовний технічний супровід від учасників саміту Тисячоліття ООН, що діють в рамках проекту "Social Learning - Ukraine" для досягнення однієї з цілей ООН -"Рівний доступ до якісної освіти".
Moodle - це Open Source технологія, також відома як система управління навчанням (LMS) або віртуальне середовище навчання (VLE). Ця система стала дуже популярною серед педагогів у всьому світі в якості інструменту для створення динамічних навчальних сайтів для учнів.
Працювати з Moodle 2.6 безкоштовно на хостингу http://www.s-edu.org.ua/ я дістала можливість, надіславши свій емейл на адресу school.edu@email.ua. Адміністратором було надано логін і пароль, а також за допомогою спілкування через чат на Facebook, надаються необхідні мені консультації. Крім цього, на Facebook організовано групу для відкритого навчання вчителів "Вивчаємо Moodle".
Вчитель має права Автора курсів, яких достатньо для створення освітнього середовища і управління навчальними матеріалами.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...