вівторок, 8 квітня 2014 р.

Рік дружби з Майкрософт святкувала на V форумі "Вчитель-Новатор"

 3 квітня в м. Києві відбувся V форум "Вчитель-новатор", який  приніс радість спілкування та обміну свіжими ідеями між творчими українськими вчителями в напрямку застосування веб-технологій для навчання учнів та формування в них практичних навичок жителів 21 століття.
Не всі бажаючі були запрошеними сюди. Я щаслива, що вже вдруге відвідую такий захід.
Сьогодні про нього є багато публікацій, на які я даю посилання в  цьому пості, та  щоб не повторюватись, викладу декілька своїх вражень у відеоформаті.
Публікації від моїх друзів:
1. Світлини з форуму;
2.Тетяна Спориніна, Чернівецька гімназія 32;
3. Ольга Гергель, Черкаська область, Орловець;
4. Олена Дабдіна, Харківська гімназія №14;
5. Телішевська Лілія, СЗШ №99 м.Львова ;
6. Ільченко Наталія, Михайлівське ВПУ, Запорізька обл.;
7. Понежа Наталія, Першотравенська ЗОШ №31;
8. Чаленко Лариса, Іловайська ЗОШ №14;
9. Слуцька Ірина, м.Шостка Сумської обл.

І відео про те, як ми працювали в групах - це відкриття того, що на світі немає нічого неможливого: особливо радісно, коли поруч є підтримка, взаєморозуміння, і, якщо не ти, то твій товариш придумає вихід з складної ситуації. 
Річ у тому, що таких груп у нас було багато, тому рішення в кожної були свої, внаслідок чого народилася стійка вежа із спагетті висотою в цілий метр! Були винайдені оригінальні способи кидання сирого яйця з висоти 2 метрів, при яких воно б не розбилося.
Я зараз думаю, що потрібно було дати нам завдання як вирішити кризову ситуацію в країні. Вихід було б знайдено. Треба негайно збирати форумчан!

ІІ відеоспогад про тих, кого знаю і люблю, з ким вечорами спілкуємось в чатах та скайпі, ділимося проблемами та способами їх вирішення, народжуємо нові  ідеї, продуктивно навчаємось  на авторських веб-ресурсах, ділимось посиланнями та надзвичайно актуальною інформацією.
В цьому році  вперше брала участь у 10 Всеукраїнському конкурсі "Вчитель-новатор". Дуже рада, що мій авторський програмний продукт "Математична мультимедійна навчалочка" у війшов в 100 кращих робіт серед надісланих майже 3000.
Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...