неділя, 2 березня 2014 р.

Атестація вчителя - це можливість самооцінки свого професійного зросту

Щодо атестації, то я вже теоретично підкувалась в Дистанційній Академії п. Олени Єльнікової і навіть отримала сертифікат.Але не це головне.
Сьогодні , оглядаючись на свої 5-річної давності напрацювання, бачу велику дистанцію, яку подолала завдяки самоосвіті в напрямку застосування веб-технологій.
Дякуючи майкрософтівській дружбі з передовими вчителями України, вдається швидко опановувати нові, колись здавалося, недосяжні технології.
Сьогодні вже не тільки навчаюся,  а й навчаю колег.  Слава Богу, є чим поділитися.
Осюбливо важливим і цінним здобутком за останніх півроку вважаю опанування технології Moodle

яка вмістила в собі всі онлайн-інструменти , які потрібні для вчителя і ще більше. 


 Сюди можна вставити будь-які  раніше створені файли, Google-документи, відео та презентації, онлайн-ігри  і посилання на веб-ресурси, створювати інтерактивні тести та уроки, в ході яких учні отримуватимуть оцінки. 
Тут і GoogleForm  відпочиває! І, головне, учень відразу  бачить свою оцінку!
У моїй Відкритій школі ІКТ (оновленій) є вбудований інструмент Wiziq Class, завдяки якому можна проводити вебінари та онлайн-зустрічі, причому він відразує записує з них відео, і це все безкоштовно, що важливо при нашій українській вчительській зарплатні.
Тепер, замість тратити  час і гроші на поїздки по школах, будемо працювати тут. Маю на увазі засідання МО вчителів математики, якого я є керівником. Ми в такі села їздимо, куди й автобуси не заїжджають! Ділюся досвідом:

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...